• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ucpana nadrz?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lukas
Tuesday 27 September 2005 - 00:51:25 Citovat
Host
Ahoj, mam problemy pri tankovani - tankovaci pistole porad vypina, jako by nadrz byla uz plna. Jenom kdyz zmacknu pistoli jen uplne minimalne jsem schopen do nadrze nejakej benzin dostat.

Mate nekdo poneti cim by to mohlo byt a jak to zjistit? Auto mam kratce, takze nemam poneti, co se s nim drive delo.
Diky Lukas.
riwal
Tuesday 27 September 2005 - 07:06:38 Citovat
Host
Ucpaný odvzdušnění
Lib
Tuesday 27 September 2005 - 07:12:03 Citovat
Host
asi slepeny aktivni uhli (to je v tom odvzdusneni). Stava se to casto kdyz nekdo tankuje az po okraj
Václav GT
Tuesday 27 September 2005 - 07:49:54 Citovat
Host
A dříve to nedělalo? Astru jsem nikdy neměl, ale u třech jiných typů aut mi to dělalo také (při zmáčknutí pistole s palivem naplno). Chtělo to najít polohu tankovací pistole, pří které se proud paliva neodrážel (od stěny hadice do nádrže) a tekl rovnou dolů do té nádrže. Většinou to bylo mírné pootočení pistole vpravo ve směru hodinových ručiček, event mírné nadzvednutí.
Anonymní
Tuesday 27 September 2005 - 08:47:04 Citovat
Host
Diky, zkusim s tim jeste manipulovat. Povytazeni pistole me temer nepomaha, ale otaceni jsem vlastne nezkousel. Delalo to u me odjakziva, ale to auto mam jenom mesic.
JardaB
Tuesday 27 September 2005 - 09:28:55 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
A dela to stejne u ruznych pump, nebo jezdis furt k jedny? Znam u nas jednu, kde mam problem natankovat vzdy, ostatni OK.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
prtka
Tuesday 27 September 2005 - 10:01:46 Citovat
Host
No to by mě taky zajímalo pardi,jak jsem psal v chatu ,že mi zakotvil v garáři korejec skoro se nedá natenkovat,hrozně malinko zmáčknout jinak to vypne,ten odvzdušňovák se dá nějak vyčistit nebo ne?
JardaB
Tuesday 27 September 2005 - 10:10:19 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja teda pochybuju, ze by uhlikovej filt mel nejakou funkci pri tankovani, odsavani par by mela zajistit pistole. Spis bude dost blbe reseny hrdlo, nebo byva mezi nadrzi a hrdlem takova expanzni nadrzka, do ktere vedou odvzdusnovaci hadice z nadrze - jestli neni nejaka skripnuta atp.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1938 sec,0.1546 z toho dotazů.