• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Corsa C 1,2 16 V - prosím poraďte
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Indra
Tuesday 27 September 2005 - 12:04:29 Citovat
Host
Zdravím, zřejmě otázka pro Nicka. Mám Corsu téměř 2 roky, 20 000Km najeto. Letos na jaře jsem auto reklamoval-při startování a při studeném autě to řinčelo, řekli mi, že to nic není a je to v pořádku. V létě jsem reklamoval tutéž závadu- dělalo to i když byl motor teplý - prý je to normální a dělá to tlakování motoru olejem-prý je olej řidší (z výroby 5W 40) na první garančce pak dali 0W-40. Začalo to dělat prý u více aut při výměně na olej po první garančce na 0W 40. Včera jsem to reklamoval novu opravili to, kompletní výměna rozvodů 16tis. Kč-naštěstí v záruce, už to nedělá ! Zdůvodnili to, že byl špatný řetěz z výroby a daly tam jiný, který je předimenzovaný. Tak nevím, zdali mi to udělal ten řidší olej, nebo opravdu byl špatný řetěz ? A nyní otázka – co tam tedy mám dát za olej, koupil jsem si MOBIL 1 0W 40, známý mi říkal, ať ho tam nedávám, nejlepší je prý 5W 40 – na naše podmínky. Nebude mi ten motor zase řinčet po čase při provozu na 0W 40 ? Předem děkuji za radu …
Mates
Saturday 01 October 2005 - 01:27:58 Citovat
Host
Zdravim, pokial viem do tejto corsy by mal ist olej 5w-30.
Mam ju totiz aj ja, ale na otazky okolo oleja mi nevedel nikto seriozne odpovedat. V servise mi len povedaali zevraj ma 5w-30 lepsiu viskozitu a je predpisana vyrobcom. Faktom ale je ze najlepsie je davat stale rovnaky typ oleja nemenit ho.Inac s tym rincanim sa mi to este nikdy nestalo.
Ak mozem rad by som sa spytal na nieco ine aj ked to sem nepatri. Na takej istej corse mi uz dost dlho hrkoce riadenie. Prejavuje sa to na nekvalitnych cestach, jamach atd. V servise mi dva roky tvrdili to ze to je v poriadku a teraz ich napadlo ze urcite by to chcelo repasaciu riadenia za 10000sk. Rad by som zistil ako to je u inych corziciek. Ci je to bezne,alebo aka je to zavada. Ak mate nejake skusenosti prosim odpiste. Dakujem
Anonymní
Sunday 02 October 2005 - 01:08:45 Citovat
Host
Tak tohle vypadá na přesně tu závadu, kterou diskutujeme zde: Odkaz
Indra
Monday 03 October 2005 - 11:23:34 Citovat
Host
Je to tak ! Velmi děkuji za radu !

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.5942 sec,0.5592 z toho dotazů.