• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spojka - převodovka???
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ronin44
Thursday 29 September 2005 - 08:53:46 Citovat
Host
to Duffy:

Cena spojky: Ja som si to zistoval na astru, pytali za nu 16tis SK +robota. Na vekinu to moze byt podobne...
Duffy
Thursday 29 September 2005 - 09:14:50 Citovat
Host
Ronin 44: 16tis Sk, tojest 4tis Kč, tak to jde Né, soráč... To je teda darda, nestraš &| Už jsem díky Riwimu kontaktoval Nia, tak čekám na nějakou konkrétnější radu, ale návštěvě banky s punčochou na kebuli se asi nevyhnu
ronin44
Thursday 29 September 2005 - 09:44:41 Citovat
Host
Pohodka

Skus sa mozno pozriet po nejakych nahradach, to by mohlo byt lacnejsie...
Duffy
Thursday 29 September 2005 - 21:16:30 Citovat
Host
Tak už se mi dostalo i odpovědi samotného NIA:

bud se povolila objimka na tyci razeni za motorem, nebo je na domecku
prevodovky praskly cep na radici tycce co s tim taha toci.
Duffy
Saturday 01 October 2005 - 13:22:36 Citovat
Host
Tak pánové, jelikož jsem neměl čas ani opticky shlídnout popisovanou závadu, tak dnes jsem se ponořil do útrob motoru a když už mi koukali z haupny jen paty, tak jsem zkoušel hýbat veškerejma táhlama a zjistil jsem, že řadicí je opravdu zaseklý. Když jsem kouknul blížejc, tak jsem viděl v růžku šikovně zašprajclej nějakej kovovej profil (téčko), díky kterýmu táhlo šlo jen do jedný strany. Inu, vyndám ten zaseklej zinkovej profil a táhlo hejbe, auto jede, auto řadí, Duffy slaví!!!
Btw: Ten profil byl ze zinku a vůbec nechápu, kde se tam mohl vzít, páč k autu vůbec nepatří... Trošku tady v okolí bojujeme teď se silně opálenym obyvatelstvem, takže... Nechci nikoho podezřívat, ale přijde mi, jakoby to tam někdo šikovně zastrčil a zašprajc, i když pochybuju, že cikáni by věděli co dělají (ti by spíš sjeli auto klíčem). Resumé je takový, že to necham na Mulderovi a Scullyový, ale důležitý, že Duffyho příjezd do Štok se ze 30% zvedl na 99,99%

Díky ale všem za reakce, díky Riwimu za podporu a NIOvi za jeho drahocenej čas _love
qpc
Saturday 01 October 2005 - 18:00:28 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
No hurá,zrovna jsem chtěl psát,že na spojku bych to neviděl,jelikož na to máš dost málo najet,z vlastní zkušenosti vim,že vydrží i 300tisíc a to i když se jede po městě.Jinak podobnej problém s kusem čehokoliv jsem měl prozměnu u řízení,když mě tam vlítnul kousek nějakého železa a trošku ho počochnil,také ale nevim jak a kudy.. Hlavněže ti to jede

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Peter
Tuesday 08 May 2007 - 19:38:09 Citovat
Host
Chcem poznať Váš názor na tento problém.
Po naštartovaní mi pri neutrále po určitom čase(nerobí to okamžite) začne niečo tak kovovo cinkať.Ozýva sa to zľavej strany niekde pri prednom kolese.Najkôr som myslel,že niečo uvolnené pri kolese,alebo brzdy,ale potom som zistil,že keď vytlačím spojku tak to uplne prestane.Nerobí to stále.Je to dosť nepravidelné.Ale teraz sa mi zdá,že je to častejšie.Podotýkam,že spojka zaberá normálne a s radením rýchlosti nie je problém.Len ten cinkavý zvuk.Myslím,že keď prejdem pár kilometrov tak to potom už nepočujem pri neutrále.Zatiaľ som si nevšimol,žeby to robilo aj za jazdy.Postrehol som to keď auto stojí a na neutrále.
Viete mi poradiť ?Čo to môže robiť ?

VeBe X20DTL r.v.1997
Peter
Thursday 10 May 2007 - 21:42:41 Citovat
Host
Peter napsal ...

Chcem poznať Váš názor na tento problém.
Po naštartovaní mi pri neutrále po určitom čase(nerobí to okamžite) začne niečo tak dosť hlasno kovovo cinkať.Ozýva sa to zľavej strany niekde pri prednom kolese.Najkôr som myslel,že niečo uvolnené pri kolese,alebo brzdy,ale potom som zistil,že keď vytlačím spojku tak to uplne prestane.Nerobí to stále.Je to dosť nepravidelné.Ale teraz sa mi zdá,že je to častejšie.Podotýkam,že spojka zaberá normálne a s radením rýchlosti nie je problém.Len ten cinkavý zvuk.Myslím,že keď prejdem pár kilometrov tak to potom už nepočujem pri neutrále.Zatiaľ som si nevšimol,žeby to robilo aj za jazdy.Postrehol som to keď auto stojí a na neutrále.
Viete mi poradiť ?Čo to môže robiť ?

VeBe X20DTL r.v.1997


Žiadny názor ?
Lhex
Friday 11 May 2007 - 08:05:25 Citovat
Host
Peter napsal ...

..Podotýkam,že spojka zaberá normálne a s radením rýchlosti nie je problém.Len ten cinkavý zvuk...

..já bych byl naprosto spokojen a pustil si rádio, moje omega někdy vydává hroznější zvuky. (je to asi v převodovce, ale ... no vždyť slavíte letos 10 let!)
Duffy
Friday 11 May 2007 - 08:12:48 Citovat
Host
Lhex napsal ...

Peter napsal ...

..Podotýkam,že spojka zaberá normálne a s radením rýchlosti nie je problém.Len ten cinkavý zvuk...

..já bych byl naprosto spokojen a pustil si rádio, moje omega někdy vydává hroznější zvuky. (je to asi v převodovce, ale ... no vždyť slavíte letos 10 let!)



... podobný řešení jako v autorizáku Buď zaplať 20litrů za převodovku (bo víc) a nebo si pust rádio...
Peter: zkus ještě počkat, třebas se někdo s podobnou zkušeností objeví... Na druhou stranu, pokud to neovlivňuje nijak řazení a jízdu, tak to snad nebude nic zásadního

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1990 sec,0.1520 z toho dotazů.