• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Motor drzi otacky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tlumex
Thursday 06 October 2005 - 09:14:02 Citovat
Host
Mam X20XEV a mam drobny problemek! Pri zahratem motoru kdyz jedu chvilu na vyssi otacky tak mi motor drzi misto necelych 1000 1500 a pomalounku klesa! Tohle pozoruji uz par tisic a je to zda se cindal horsi ! nenapada vas cim by to mohlo byt? Znami servisak mi radil krokovy motorek! Ale absolutne netusim co to je natoz abych to vycisti Dela mi to jak na LPG tak i na beneli takze lovtec s toho nepodeziram
Diky za rady
Bad.Man
Thursday 06 October 2005 - 10:03:34 Citovat
Host
Je to krokáč ..... je to vlastně elektromagnet ovládanej ŘJ .... při zavřené klapce ti drží volnoběžný otáčky ..... v podstatě je to jakýsi "přemostění" škrtící klapky ..... většinou bejvá k nalezení v místech u sání (logicky) ..... HLEDEJ VE STARŠÍCH VLÁKNECH !!!
riwal
Thursday 06 October 2005 - 10:08:00 Citovat
Host
Je to takovej, stříbrnej nebo černej váleček u klapky sání. Vyčisti ho něčim co rozpouští karbon nebo ať to udělá ten mechanik, ale bacha na tu tyčku - moc nesahat. Po vyčištění by měla volně chodit - zkus to potom připojit a někdo ať zapne zapalování a měla by vajet a po vypnutí zase zajet.
Tlumex
Thursday 06 October 2005 - 10:22:43 Citovat
Host
prima tak to je ta lepsi varianta dikes! Mesic to jeste vydrzim pokud se to rapidne nezhorsi a jak budu menit pruziny tak mu to pridam do seznamu oprav!
Sam se do toho poustet nebudu prosta vymena zarovky potkavacich svetel mi zabrala 3 hodiny
Jakub
Thursday 06 October 2005 - 10:43:54 Citovat
Host
Já jsem měl stejný problém a nakonec se ukázalo, že to krokáč nebyl znečištěný,ale byla špatná ta elektromagnetická část. Jinak krokáč stojí nový 5.500, tak jsem tam dal kompletní krokáč ze Scorpia 2.9V6, měl jsem jich několik navíc (liší se pouze konektorem) a už s nim jezdim 6000km úplně bez nejmenších problémů.
happy
Thursday 06 October 2005 - 20:15:06 Citovat
Host
jeden když tak mám
tlumex
Saturday 08 October 2005 - 08:40:36 Citovat
Host
happy: a na kolik by me eventualne vysel?
happy
Saturday 08 October 2005 - 10:28:25 Citovat
Host
to by záleželo na tom, jestli by ti pomohl nebo ne. Pošlu ti ho, ty si ho zkusíš a pak bychom se vyrovnali. Pokchodit, tak co já vím, 1500? Je to moc?
happy
Saturday 08 October 2005 - 10:29:43 Citovat
Host
Pokchodit - mělo tam být - pokud bude chodit (zatracený insert, gramlavý ruce).
qpc
Saturday 08 October 2005 - 10:31:08 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
já ho čistil asi 3x a vždy se to po cca roce opakovALO.tAK MĚ MANÍK ZA 450,- VYROBIL NOVÉ TO VNITŘNÍ TÁHLO A OD TÉ DOBY JE TO 100% UŽ DOST DLOHO..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2959 sec,0.2335 z toho dotazů.