• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Central - 1 zámek nejde
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Koka
Sunday 07 November 2004 - 21:23:16
Host
Přestalo mě fungovat zamykání pravých zadních dveří. Nejdřív sem pozoroval (akusticky) zpoľdění zamykání těchhle dveří a teď uľ se to nehejbe vůbec (musím ručně). Můľe někdo dát radu dopředu, v čem by mohl být zakopanej čokl? (dřív, neľ do toho vlezu...teda esli to jeątě letos stihnu). Dík za hint.
NIO
Sunday 07 November 2004 - 21:30:51
Host
vyndat a zkouknout. vycistit a zkusit venku. Jeste mrkni jestli nemas v gumove hadici prechode mezi kastli a dvermi utrzenej dratek
LarryE
Monday 08 November 2004 - 08:05:14
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
..nakonec budeą muset vyměnit ten zámek-ve větąině případů je to bohuľel tak

LarryE
Chibama se človjek učý
M@C
Monday 08 November 2004 - 10:44:55
Host
Jj, taky mi prestal fungovat zamek v pravych zadnich dverich. Nejprve sel rucne, nakonec nesel vubec. Jeden opravar to "opravil" (jen nejak procistil), asi 2 mesice ok a ted uz zase nejdou vubec otevrit Takze vymena bude nejspis nutna...
LarryE
Monday 08 November 2004 - 13:23:05
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
m@c:..podle svých zkuąeností radim pro jistotu rozebrat dveře a odpojit zámek od elektriky neľ to vyměníą,aby se ti nestalo jako mně,ľe to jednou zamkneą,odemkneą,čudl sice vyjede nebo ho vyndáą ručně,ale závora zůstane zablokovaná a dveře tudíľ zavřený - to je docela prdel.Já do čudlu vztekle praątil,ve dveřích cvaklo a naątěstí jsem je otevřel.IHNED jsem ten zámek od elektriky odpojil.
Pokud je závada v zámku a ne např.ve vedení,vyplatí se a musí se to z výąe uvedených důvodů vyměnit.
[ Edited Mon Nov 08 2004, 01:25PM ]

LarryE
Chibama se človjek učý
rtt
Monday 08 November 2004 - 14:44:47
Host
U Astry G Caravan jsem opravoval asi 6 z 11 drátů v gumové průchodce,byly ůplně ulámané,zámek naątěstí po mé asi 4hodinové opravě fungoval-podle mého názoru tam Opel pouľívá málo ohebné dráty.
EnRico
Monday 08 November 2004 - 23:25:05
Host
Já měl mrtvý pravý zadní dveře u Zafiry. Taky přelámaný nebo přetrľený drátky. Sakra, proč má kaľdej pravý zadní? Je tam horąí úhel neľ u jiných? Nebo tam dávaj horąí dráty?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1971 sec,0.1665 z toho dotazů.