• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
brzdový spínač
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
lubter
Tuesday 18 October 2005 - 06:59:21 Citovat
Host
Zdravím,dnes jsem byl na technické a průser.Den před tím jsem vše kontroloval a bylo vše O.K.Ale dnes mi zjistili,že nesvítí brzdová světla a zadní mlhovky.Nemám tušení,co se mohlo stát jestli to má nějakou souvislost,ale den před tím to svítilo.Už jste někdo měnil brzdový spínač,co je u pedálu brzdy?A co může být s těma mlhovkama?Pojitky jsou všechny dobrý,žárovky taky.
Poradte,Luboš
Mirek
Thursday 20 October 2005 - 20:34:59 Citovat
Host
Brzdový spínač jsem letos měnil. Pracoval velmi nepravidelně.Chce to odpojit přívodní vodiče a vyzkoušet.
Má ale 3 vývody.Opravit se nedá a špatně se vyndavá,Musíš při nastartovaném motoru prošlápnout pedál a pomocí zahnutých kleští vyjmout. Je to popsáné v knize údržba Opel Omega. Koupil jsem nový replika za 650Kč.
lubter
Saturday 22 October 2005 - 16:55:26 Citovat
Host
Tak brzdovej spínač jsem si vyměnil,sice se k němu může hrozně blbě,ale je to hotový.Bacha,až ho budete kupovat,musí mít čtyři kontakty v připojovacím konektoru,protože se jich nabízí hrozně moc a různých,ale pak tam nepasujou.Tak že do OB 2,5TD r.v.97 -jen tenhle.Já tam dal Febi , od MJ-Auto z Brna a je to v pohodě.
Čaau Luboš

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3748 sec,0.3081 z toho dotazů.