• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kontrolka sportovního režimu
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tt
Saturday 03 December 2005 - 18:26:38 Citovat
Host
K tomu oleji, nestačí jen množství na Omegách se mění i filtr.
RRAAFF
Saturday 03 December 2005 - 19:46:34 Citovat
Host
Pokud by jsi s tou převodovkou něco dělal,tak mrkni i nachlazení,vede tam nějaká hadice od chladiče.U Citroena XM mi praskla a tím se automat "spekl".Předpokládám,že Omega to bude mít podobné.
Rob 2
Sunday 04 December 2005 - 20:24:05 Citovat
Host
Při poruše AT pal. počítač napíše Automatik Getriebe. Řadit lze pouze manuálně. Jednou se mi to stalo (přejezd nerovnosti - auto se nějak zkroutilo) a stačilo opětovně nastartovat. Na TECH v chybových hlášeních nebylo nic.
Problém jsem měl u Ford Sierra, kde mi "nevypadávala" dvojka - kvalt zůstával viset, že se skoro udusil motor. Pouze za tepla. Byly zadřené dva pístky v rozvaděči.
Lukáš
Monday 12 December 2005 - 21:10:59 Citovat
Host
tak sem zkontroloval hladinu oleje v převodovce a zařval hrůzou. olej byl při teplé převodovce a běžícím motoru hluboko pod ryskou COLD. tak sem dolil ani né půl litru a projel to. přestaly problémy s tim dušením motoru při dobrždování, záběr rozjezdu začíná pod 1800 otáček namísto 2500. přestalo to kopat na zpátečku úplně a na D z větší části. Po projetí sem vytáhl vzorek oleje k prozkoumání. Je čirý (no červený), bez zápachu po spálenisku, prostě smrdí olejem no.
Ale to s tim blikáním kontrolky se vobčas stejně vyskytne. Mám podezření na opotřebovaný brzdící třmeny jednotlivých převodů. Myslim že vobčas už ten třmen nezabere a protáčí se i ty stupně který maj stát. To by vysvětlovalo to, že i přes chybu je přev. schopná sama automaticky řadit.
Co vy na to?
rum
Tuesday 13 December 2005 - 22:42:13 Citovat
Host
zdar chlapi.mam stejne problemy s autotem u omegy b se skubanim a vypadavanim dvojky nevite o nekom kdo to opravuje a je na nej spoleh dik .
Raduz
Wednesday 14 December 2005 - 13:05:33 Citovat
Host
Záleží odkud jsi. Jedna z nejlepších firem která opravuje automaty je firma Kaps v Kojetíně. Vědí co dělají a opravdu to umí. Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1572 sec,0.1259 z toho dotazů.