• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega b 2,5TD - relé zadních mlhovek?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
lubter
Friday 21 October 2005 - 06:56:37 Citovat
Host
Zdravím,nevíte někdo,kde je umístěno relé pro spínání zadních mlhovek?Nebo jak jsou vlastně mlhovky spínané?Nesvítí mi,žárovky i pojistky jsou O.K.,když zapnu spínač,tak se rozsvítí na palubce kontrolka ,ale mlhovky nesvítí.
Poraďte prosím.
Luboš OB-2,5TD
Rado
Saturday 22 October 2005 - 11:46:28 Citovat
Host
Tuhle zavadu presne jsem resil nedavno pred STKackem.Ten tipek co mi to opravoval rikal ze porucha byla v nejakem rozdelovacim modulu,ktery rozdeluje elektrinu na celou zadni cast do vsech svetel"laicky receno"alespon tak jsem to pochopil.Rikal ze klasickym postupem to opravit nejde.Vzal si dve stovky,takze v poho.
lubter
Saturday 22 October 2005 - 16:49:58 Citovat
Host
Tak mlhovky jsou opravené.Ten doveda,od kterýho jsem to před dvěma lety koupil,tam měl namontovaný závěsný zařízení a když ho sundaval,tak ho nenanpadlo nic jinýho než celej svazek kabelů k němu přeštípnout a zaizolovat.Debil !! Dvě hodiny mi to trvalo,než jsem na to přišel,ale nemít knihu o údržbě "Jak na to" , tak bych to nenašel.Je tam skoro vše popsáno,hlavně v tomto případě i barvy jednotlivých vodičů a to mi moc pomohlo.Jinak ty zadní mlhovky je vlastně jen jedna,na levej straně a jde přímo od spínače , bez relátka,jak jsem si myslel.
Tak že je již všechno O.K.
Luboš

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1953 sec,0.1640 z toho dotazů.