• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jde dodělat tempomat do VB98 1.8 16V ?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
HOUSiK
Wednesday 10 November 2004 - 00:20:05
Host
Hola! Jde dodělat tempomat do VB98 1.8 16V ? Co to koątuje? Na ebay.de jsem viděl, ľe prodávají páčku s kabelem - to stačí?

EBAY:
Odkaz
[ Edited ]
riwal
Wednesday 10 November 2004 - 07:07:15
Host
Nechci bejt zase ąkarohlíd, ale přeci jenom tento motor je na tempomat trochu slabej, takľe bych se tim nezabejval.
Elektronika by na to měla bejt připravená - podívej se do motoru vpravo dole by měl viset velkej nezapojenej konektor - to by měl bejt on. Pokud nemáą elektronickej plyn, tak máą nákladnějąí problém, protoľe potřebujeą akční člen na ovládání plynu no pak uľ ta páčka, přepojit řídící jednotku, spínač ke spojce zapojit to u brzdy a celý to propojit.
No nesral bych se s tim - tady nejsou vzdálenosti jako ve státech aby tě bolela noha. Jinak měl jsem tempomat v Mazdě 626 GT a pouľil jsem ho minimálně - na dálnici ti tam vľdycky někdo vlítne a to je na hovning.
Jestli sem na něco zapoměl, coľ je pravděpodobné, tak mě doplňte.
Lib
Wednesday 10 November 2004 - 09:18:01
Host
imho 98ka nebude mit el. plyn, to zacali delat az po faceliftu v 99. A je tam fakt potreba nakej servomotorek co ovlada fyzicky plyn. Jestli je 1.8 na tempomat slaba, tod otazka, zas tak slaby to neni, na dalnici by to klido slo (140-150 to myslim udrzi i do kopce ne?) Na normalni ceste uz je to horsi, tam je jak velkej provoz a uz ta 1.8ma nema takovy otacky aby to vzdy udrzela. Ja bych se na dodatecnou montaz taky vyprd (s mech. plynem teda ... s el. proc ne, tam jde jen o pripojeni jine packy)
HOUSiK
Wednesday 10 November 2004 - 11:36:21
Host
No jestli nemá ta 98 el. plyn, tak to asi fakt nemá smysl.
Yper
Wednesday 10 November 2004 - 12:13:19
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Nemá to vejąku hlavně z toho důvodu co psal Riwal - nikde to tady neuľivíą. Leda bys jezdil v noci, ale pak případný mikrospánek má větąí katastrofické důsledky.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Wednesday 10 November 2004 - 14:24:50
Host
jestli máą el. plyn poznáą podle kódu motoru - pokud začíná "Z" tak ho máą (u benzínu).
NIO
Wednesday 10 November 2004 - 20:31:33
Host
To Housik. Kdybys mel nekde mejl tak to poslu obrazky co vsechno budes potrebovat na 1,8
Email
HOUSiK
Wednesday 10 November 2004 - 22:36:28
Host
Nio, díky. Já stejně nemám vlastní dílnu, tak bych to nezvládl. To uľ je pravděpodobnějąí, ľe se někdy domluvíme a já si udělám výlet do Náchoda.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1572 sec,0.1265 z toho dotazů.