• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Autoradio a Repro
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Radim
Monday 07 November 2005 - 09:59:28 Citovat
Host
třeba tohle

Odkaz
Jirka
Monday 07 November 2005 - 12:42:47 Citovat
Host
Ahoj. Teď jsem od kamarádů slyšel velmi zajímavou věc - existuje adaptér, co má tvar magnetofonové kazety a vede z toho kabílek. Tento blbinec se vrazí do šuplíku pro kazety a kabílek se zapojí do cd přehrávače místo sluchátek. Ten mezikus stojí dvě stovky a cd přehrávač o trochu víc. Celkové náklady ale můžou být i do 1500Kč a možná i míň na možnost přehrávání MP3 z CD!!! Pro skrblíky garantuju, že s přehrávačem z bazaru se vejdou do tisíce...
Martin
Monday 07 November 2005 - 16:37:45 Citovat
Host
Ahojte.

2 Radim - Pixmania:
Repro a autoradio mam z Pixmanie, ale o doveryhodnosti firmy sa vedu na internete rozne polemiky. Takze info pre pripadnych zakazníkov na vytvorenie si vlastného názoru:
1. Pixmania uz existuje MIN 6 mesiacov - od vtedy o nej viem
2. Doba dodania bol v mojom pripade miesto 72 hod. 17 dni.
3. Firma ma uz 3 tyzdne zverejnenu informaciu o poruche v hlavnom sklade a predlzeni dodania o 5 dni - (uz 3 tyzdne).
> Niekto je velmi spokojny a niekto ma kopec problemov s touto firmou. Najcastejsie vyskytujuce sa komplikacie su ohladom dodavok - udajne niektore banky maju zablokovane transakcie s Pixmaniou a prevedu peniaze iba na osobitnu ziadost. A druhe najcastejsie su komplikacie s reklamaciou.
Odkazy na dalsie info> Odkaz
Odkaz
ZAVER: Vsetci na vlastne riziko


2 Jirka:

Adapter som pouzival asi tak 2 tyzdne ale ludia, ktori to chcu pouzivat si musia uvedomit dve veci. Uboha zvukova kvalita oproti riadnej CD/MP3 hlavnej jednotke, ale hlave s adapterom v prehravaci a ovladacom na CD/MP3 player niekde, bohvie kde vystavujete obrovseku riziku seba, spolujazdcov a oproti iducich.
Radsej dat o par tisic viac a mozno usetrit vazne zranenia alebo...
Radim
Monday 07 November 2005 - 17:19:26 Citovat
Host
No já jsem jen dával odkaz na to kde jsem viděl to radio se zdířkou pro flash disk.Já naštěstí rádio mám i na mp3 a jiné nesháním.
Anonymní
Monday 16 October 2006 - 12:36:59 Citovat
Host
Jirka K napsal ...

Ahoj. Mám dotaz - poradí mi někdo zda existuje za rozumnou cenu rádio, které by se dalo nacpat do Vectry B a mělo přehrávání MP3 nejlépe z Flash paměti? Moc se v tom nevyznám, tak sháním ty, kdo jsou víc v obrazu...


Stačí sa opýtať )))
Stačí si pozriet SENCOR, alebo ORAVA autorádiá.
Mám Sencor a som veľmi spokojný,
nehovoriac, že máš vstup aj z USB, či pamäťovej karty.
Čaf
Roman
Monday 16 October 2006 - 13:59:19 Citovat
Host
TO som teda odpovedal, o rok neskor ))

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2448 sec,0.2027 z toho dotazů.