• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
střešní nosič
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tokin
Saturday 19 November 2005 - 13:11:06 Citovat
Host
Ahojda,prohledával jsem poradnu ale nikde žádný odkaz na střešní nosič(příčníky) na Astru "G" r.v.98.Nevíte někdo o tom, kde bvy se dali sehnat a za jakou cenu ? Popř,nějaké jiné řešení převozu lyží na střeše vozu?Dík za pomoc.
Palic
Saturday 19 November 2005 - 13:18:37 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
skus se mrknout na Odkaz nebo Odkaz

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Martinz
Saturday 19 November 2005 - 19:53:48 Citovat
Host
Zkus tady: Neumann je už zavedená česká značka - jdi na ceníky a list příslušenství Odkaz
beavis
Monday 21 November 2005 - 11:22:41 Citovat
Host
Taky jsem schanel pricniky na Astru G (uchyceni do pevnych stresnich fix bodu). Ceny novych mi prisly dost ulitly:-( Tak jsem parkrat mrknul do Annonce a ejhle. Jedny jsem sehnal. A jeste ve vzdalenosti 30 km ode me:-) A k tomu za libovych 1000 Kc (a k tomu jeste uzamykatelny). Samozrejme uz jsou doma;-) Takze doporucuju inzeraty, konkretne Annonci.....
lepo
Monday 21 November 2005 - 11:45:18 Citovat
Host
Osobně mám hagusy, takže přímo neporadím. Podělím se ale o zkušenost. Syn si pořídil příčníky od Neumanna na Fabii a dělají při jízdě neuvěřitelný bor.... Zjistili jsme, že to dělá hmota, kerou je kovový příčník potažen, prostě se rozkmitá a přenáší se to na střechu. Pokud se tam dají třeba nosiče na kola, tak se to tím přitáhne a již to nedělá.
tokin
Monday 21 November 2005 - 16:09:51 Citovat
Host
Dík za rady, do nových se mi taky nechce, cena je na _rendek Takž epravděpodobně zkusím Annonci či jiný inzertní deník.
beavis
Monday 21 November 2005 - 17:21:58 Citovat
Host
Jeste doplnim ze mi taky delaji na strese bordel jak krava:-) Kdyz jsem se s nima rozjel tak sem se az lekl co se deje. A to doslovne!!! Takhle mi nehuceli ani na Felicii. Ale co, bude se to muset v lete vydrzet:-/ Aspon o nich uslysim:-)))))
lepo
Monday 21 November 2005 - 18:33:02 Citovat
Host
To je zajímavé a od jaké firmy ty nosníky máš?
beavis
Tuesday 22 November 2005 - 08:11:42 Citovat
Host
Mam Neumanny.....
Václav GT
Tuesday 22 November 2005 - 08:25:08 Citovat
Host
tokin napsal ...
Ahojda,prohledával jsem poradnu ale nikde žádný odkaz na střešní nosič (příčníky) na Astru "G" r.v.98.....

A tohle vlákno se ti nezamlouvalo??? Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2123 sec,0.1628 z toho dotazů.