• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Autobaterie
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Buco
Monday 21 November 2005 - 15:47:09 Citovat
Host
ak je problem v tom, ze stale funguje, tak sa mozem poobzerat po mojom starom starteri a alternatore.. ono y to tu tvoju baterku rychlo preslo ))))))))))))))
Jakub
Monday 21 November 2005 - 16:54:16 Citovat
Host
Mám dotaz ohledně nabíjení autobaterky. Včera jsem přinesl domů baterku, která měla 11,5V, že ji nabiju. A po 12 hodinách nabíjení proudem 4A (je to 44Ah) měla 8Voltů !! Jak je to možné? Mohl jsem ji přebít a zničit?
tlumex
Monday 21 November 2005 - 16:59:37 Citovat
Host
mates napsal ...
Já tam mám 44ah a furt se nějak nemám k tomu jít koupit novou - asi 66ah. Když ona pořád funguje...


Mates: to kolega si v ochcavce rikal taky mel tam origos 8let starou a pred barakem v pohode nastartoval nalozil rodinu vyrazil do kseftu, nakoupil nalozil nakup nalozil rodinu a uz to nehlo vubec s motorem! &| a uz se to stalo nekolika znamym rikame tomu nahla smrt a nic s tim nenadelas At zije prevence! To ja tam mam nejakou z fiata original pro lancii ale furt toci s motorem v klidu tak uvidim
Jakub
Monday 21 November 2005 - 17:31:10 Citovat
Host
Mám dotaz ohledně nabíjení autobaterky. Včera jsem přinesl domů baterku, která měla 11,5V, že ji nabiju. A po 12 hodinách nabíjení proudem 4A (je to 44Ah) měla 8Voltů !! Jak je to možné? Mohl jsem ji přebít a zničit?
vrgada
Monday 21 November 2005 - 18:52:31 Citovat
Host
baterie nestoji ani tolik co plna nadrz. Dal bych tu nejvetsi, co se vleze. Po vymene u OA se spousta problemu zdanlive nesouvisejicich ztratila, tady bych teda nesetril
klubo
Monday 21 November 2005 - 19:07:32 Citovat
Host
nevíte kde pořídit lacině baterku 70ah Vartu nebo BOSCH?
vrgada
Tuesday 22 November 2005 - 02:14:19 Citovat
Host
no ja jsem to zhodnotil tenkrat tak, ze dily maji opovedet cene vozu a staricke OA jsem dopral nejaky noname z hypermarketu ac mne od toho znami odrazovali (vypadala totiz uplne stejne jako ta znackova banner co tam byla (dokonce sel prehodit jeden vadny spatne vylisovany spuntik) a pak tam bez problemu fungovala dalsi 3 roky,nez slo auto z domu...
Yper
Tuesday 22 November 2005 - 07:19:17 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Jakub: ..asi je v háji - odešel(y) článnek(y).

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Václav GT
Tuesday 22 November 2005 - 07:57:49 Citovat
Host
2Jakub: souhlas s Yperem. Zřejmě ti zkratovaly 2 články (stářím a kalem naspodu článků) - náhlá smrt. Že se to stalo zrovna při nabíjení je zřejmě jen náhoda - i když ta baterka byla už vlastně "načnutá" (11,5 Volt- to už také něco signalizuje).
2Mirek: napsal jsi - Já mám VB 1.8i 16V 99r.v. a mám tam malou origoš baterku 44ah .... Ve VA 1.8i 8V jsem měl origoš 55ah, takže mě to hlava nebe
Nezáleží jen na velikosti (mluvím o baterce) , ale také o zatížitelnosti toho akumulátoru (o vybíjecím proudu). Baterka 44 Ah (to je její kapacita, "velikost" v ampérhodinách) se dá koupit buď v provedení 390 Ampér anebo 420 Ampér (v normě ČSN/EN, pozor na to, tento údaj může být uváděn i v normě DIN, tam jsou hodnoty jiné, nelze porovnávat tyto dvě normy mezi sebou). Baterie 60 Ah se dá koupit buď 420 A anebo 600 A. Takže baterie 420 Ampér může být jak 44 Ah, tak i 60 Ah. Už to hlava bere? Takže pánové (event. i dámy), nehodnoťte pořád jen na velikost.
Cowley
Thursday 24 November 2005 - 09:54:44 Citovat
Host
klubo napsal ...
nevíte kde pořídit lacině baterku 70ah Vartu nebo BOSCH?

Vloni jsem kupoval u Stangla v akci baterku od Delphi - ma 95Ah a stala 1500. A presne se vejde do toho futralu u OB.
Puvodne sem tam mel nejakou 55ku snad z Oktavky - kupodivu si s tim 2,5TD poradila i v zime...ale ta 95ka toci fakt lip.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1660 sec,0.1278 z toho dotazů.