• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
čidlo tlaku oleje
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
CorsaC
Tuesday 22 November 2005 - 16:28:58 Citovat
Host
CORSA C Z10XE
nejdřive se mi začal ztrácet motorový olej 0,3l za 400km ,po najetí dalších asi 1000km za dolejvaní. Na motoru nic znát žadný unik ,jak z motoru ,tak do vody do pístů není vidět se začalo při volnoběhu rozvěcet mazání _rendek .... teprve pak bylo videt jak z čidla tlaku oleje kape olej ,vyměna 180kč.jo a zjistil jsem ,že když mám motorový olej jen malinko nad min, při na startování mi zaklepuo ventily po dolítí do půlky klid. _s103
CorsaB
Tuesday 22 November 2005 - 19:57:23 Citovat
Host
CORSA B X10XE
taky jsem řešil, kontrolka sice nesvítila, ale bylo vidět jak kape olej. Nejdřív jsem se zděsil, ale když jsem zjistil tu směšnou částku za nový tak se mi ulevilo. Teď mi připadá, že to začíná brát olej, ale to bude jiná vada.
Filip
Thursday 01 December 2005 - 14:22:26 Citovat
Host
To je v pohode. Me to cidlo uplne vyplovedelo funkci a bylo prorazeny ,takze olej mi dosel behem par kilometru. Nastesti jsem nejel nikam daleko a po par kapkach oleje pod autem se na to prislo. Jet nejakou streku po dalnici a posrat se to v tu chvili, tak se s autem muzu rozloucit.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1895 sec,0.1507 z toho dotazů.