• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
LAK! Krupice!
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RRAAFF
Sunday 27 November 2005 - 11:43:43 Citovat
Host
JoB:No předpokládám,žeto není starý auto,tedy,že opravu provedl autorizák Opel,čili přebírá za práci odpovědnost.Nevím,možná máš ale pravdu,nikdy jsem toto neřešil.
behero
Sunday 27 November 2005 - 18:33:29 Citovat
Host
Na servisky jezdim. Posledni jsem ale měl teď u neautorizáku,jelikož už je stejně po záruce. Jinak s tím autem to bylo tak, že při koupi mi řekl prodejce,že to bylo bouraný na předek (výměna nárazníku a světel) autorizák to ale určitě neopravoval.Nicméně zajel jsem hned do autorizáku,aby mi udělali kompletní prohlídku po koupi,abych měl trochu jistotu. Potvrdili mi,aniž by to věděli,že to bylo lehce bouráno na předek-nárazník. Díky tedy všem za názor a rady,počkám ještě,jestli se to bude nějak hejbat-rozšiřovat atp. Pak bych se asi přelakování těch dvěří nevyhnul &| Díky všem.
Stefan
Sunday 27 November 2005 - 19:43:08 Citovat
Host
Ja mám Astru r.v. 2002 a na laku sú len škrabance od kamienkov na prednej kapote (čo má určite každý). Žiadne bublinky ani nič podobné som nespozoroval. Ak je kúpené u nás a máš absolvované všetky servisky, tak máš záruku na karosériu 12 rokov (aspoň ja to tak mám). Tak neviem aký problém?!...
RRAAFF
Sunday 27 November 2005 - 19:56:56 Citovat
Host
Karoserie není lak.Karoserie na 12let(prorezivění-t.j.díra v kastli).Na lak jsou pouhé 3 roky.
JOB
Monday 28 November 2005 - 00:58:39 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
RRAAFF napsal ...
JoB:No předpokládám,žeto není starý auto,tedy,že opravu provedl autorizák Opel,čili přebírá za práci odpovědnost.Nevím,možná máš ale pravdu,nikdy jsem toto neřešil.

Já mluvil o rok starým DAFu servisovanym v autorizáku,ale jak píšu to nebyl pozink a byl to náklaďák

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Yper
Monday 28 November 2005 - 08:04:42 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Co se jevíte a co špekulujete hergot. Je to prostě jen a jen obyčejná rez!!! Já to na dveřích má zrovna tak - a to jsem se konečně radoval, že jsem se všeho zbavil. Auto bourané nemám. Stačí malinké porušení tech. postupu i nečistota a je to! Pokud hlavně vrchní lak (ten přes metalízu) není dostatečně silný, tak voda a zvlášť se solí projde.
Jsou to takové vrásčité vypouklinky.
Špatný lak,špatný fíler a špatný základ.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1816 sec,0.1378 z toho dotazů.