• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega B autotelefon
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Raduz
Wednesday 30 November 2005 - 22:59:51 Citovat
Host
Mám takovou otázku v mém autě chbý autotelefon (koupil jsem ho a už byl vymontován) co vše by obnášelo jeho namontování dá se vůbec koupit? a jak to potom vlastně funguje?
RBr
Thursday 01 December 2005 - 10:55:14 Citovat
Host
Jakou sestavu telefonu myslíš? Co ti vlastně chybí

Já mám v O-B telefonem v rádiu. Pod výklopný panel rádia strčíš SIM kartu (nevylomenou!) a už telefonuješ. Na rádiu si můžeš nastavit , jak moc se má rádio ztlumit při telefonátu apod. Samozřejmě jsou k tomu na panelu rádia příslušná tlačítka: číslené (shodné s předvolbami rádia) a navíc zelené a červené tlačítko pro zvednutí a zavěšení.
Raduz
Thursday 01 December 2005 - 11:08:36 Citovat
Host
Ne já myslel telefon co je v loketní opěrce. Už jsem to několikrát vyděl u mě jsou tam jen drýty.
Ondra z Liberce
Thursday 01 December 2005 - 11:47:48 Citovat
Host
Já mám Omegu B 2,5 V6 a je tam origo sada na Nokii 5xxx.
Cowley
Friday 02 December 2005 - 13:51:59 Citovat
Host
A vyplati se to vubec? Stejne uz se neda drzet v ruce ani sluchatko a handsfree stoji par korun (no dobre, tezky par stovek). O BT HF nemluve. Pride mi to jenom jako hracka, akorat u ty loketni operky to krapet prekazi.
JOB
Friday 02 December 2005 - 15:01:12 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Cowley napsal ...
A vyplati se to vubec? Stejne uz se neda drzet v ruce ani sluchatko a handsfree stoji par korun (no dobre, tezky par stovek). O BT HF nemluve. Pride mi to jenom jako hracka, akorat u ty loketni operky to krapet prekazi.

Ten telefon už má handsfree v sobě.Funguje to dobře , ale nepoužívám to .V autě zas tolik času netrávím a mít tam jednu simku navíc je taky naprd.Myslím že je opravdu nejlepší těžká handfree.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Raduz
Saturday 03 December 2005 - 13:09:00 Citovat
Host
Někde jsem slyšel že Eurotel klonuje sim karty právě kvůli utotelefonu. Ale samozřejmě zaplý telefon můžeš mít jen jeden. Nevíte náhodou o někom kdo by prodával autotelefon?
eSeNBé
Sunday 18 December 2005 - 15:37:13 Citovat
Host
Zdar, Kolik stojí přemontování držáku pevné HF? Mám tam origo Nokii, ale teď mám novej SE tak kdyby náhodou někdo věděl...Díkec

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1666 sec,0.1385 z toho dotazů.