• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Bacha na kontrolky
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Duffy
Friday 19 November 2004 - 08:31:10
Host
Zdarec padři,

tak předem mýho příspěvku Riwalovi znovu dík za rozborku sborku palubky.
Abych byl konkrétní: cca před 1,5měs. jsem zakoupil VeBe 1,6 (r.v.96), no a po nutnostech jako výměna oleje, filtrů a řemenů mi pořád vrtalo v hlavě, pačemů nesvítějůt kontrolky dobíjení, elektroniky motoru a např. airbag zhasínal stejně s ABSkem . Inu rozebral jsem palubku a ejhle, na tohle je Duffy krátkej Rohodl jsem se proto předat věc fundovanějąím a zjistili jsme následující: kontrolka Airbagu má ustříhlej tią»ák a byla tak napojená na ABSko (takľe teď ani nevim, jestli mam v cajku ba»ohy - no zjistim aľ to někam pořádně naperu ). Jinak v dobíjení byla prdlá kontrolka a po výměně jsme zjistili, ľe při zvýąení otáček nás oslňuje jak vycházející slunko na chorvatskym pobřeľí - tudíľ jsme vąe proměřili a ejha, samozřejmě přebíjelo. Byl v řiti diodovej blok i relátko, takľe komplet výměna + ty kontrolky a najednou podívám a v peněľence nemám 3,700. Zjistil jsem, ľe leľí u elektriksmana na stole a akorát mi vyjíľdí z tiskárny doklad . Tak jsme se s přáním bohatýho jeľíąka rozloučili a teď jsem spokojenej člověk. Ale abych nezapomněl, měnil mi jeątě spínač na topení zadního skla, takľe sice nepříjemný zahlung, ale vcelku nutný. Akorát ten Airbag mně trochu mrzí, ale ten snad příątí rok. Nyní mi prdnul silentblok na motoru, takľe daląí nutnost.
Jeątě taková informace na závěr: Člověk, kterej mi auto prodal (dovezl ze 3.říąe) uznal, ľe to byla skrytá vada a slíbil pomoc v podobě nějakých sluąných alu na léto, takľe vás budu informovat, jak daleko je od slibu k realizaci. Momentálně má nepřístupnej telefon
Zdarec nadąenej Vectra-driver
Duffy
riwal
Friday 19 November 2004 - 08:49:56
Host
To snad není moľný, kterej patlal to takhle zapojil
Lib
Friday 19 November 2004 - 09:40:39
Host
proste ojebavacka
Duffy
Friday 19 November 2004 - 09:48:17
Host
No, si piąte, ľe vojebávačka. Koukal jsem do něm. techničáku a přede mnou to vlastnil nějakej Turek. No ľádný zbytky Kebabu jsem na čalounění nenaąel, ale voje.ávat uměj dobře
Jinak jsem nedopsal ten Airbag - bohuľel ten maník (spíą jeho poč) neumí načíst Vectru, takľe abych si byl jistej ba»ohama, tak bych musel do OPLA (to se mi dvakrát nechce). Asi se pokusim sehnat ten tią».spoj na vrakáči a zapojit to, estli to začne fachčit. Moľná i čidla - no něvjém

Jinak maník pořád telefon vypnutej, tak jeątě počkam víkend a pak ho zajedu navątívit (je z Loun, takľe z Mostu kousek) a né sám
Adios
klubo
Friday 19 November 2004 - 10:16:03
Host
a myslíą ľe tam airbagy jeątě máą? Já bych se divil, jinak by nepřepojovali tu kontrolku....tohodle sem se vľdycky straąně bál - lidi sou straąný svině, mě zase vykradl předchozí majitel ABS
duffy
Friday 19 November 2004 - 10:42:34
Host
No to je otázka, páč jak to zjistit? U OPLA? - to by nesouhlasila peněľenka
riwal
Friday 19 November 2004 - 10:44:57
Host
Rozeber volant - to není takovej problém a uvidíą jestli tam pytel je nebo ne.
Anonymous
Friday 19 November 2004 - 10:53:27
Host
Ok. Zkusíme, uvidíme... Budu informovat (ale předem se omlouvám za prodlení, páč příątí týden se courám po ČR - sluľebka). Díkec
Lib
Friday 19 November 2004 - 11:04:56
Host
hlavne si prosimte predtim odpoj baterku ... ja jen tak pro jistotu
Andrej
Friday 19 November 2004 - 11:06:50
Host
No, asi takhle - kdybys potreboval neco z te pytloviny (pytle, pasonapinaky apod), tak mam vsechno. Ceny ferove . Nacteni registru chyb neni problm. A ten tistak se da v pohode opravit.
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1712 sec,0.1292 z toho dotazů.