• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VDO CDR500
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jakub
Sunday 11 December 2005 - 13:01:24 Citovat
Host
potřeboval bych poradit s ovládáním rádia CDR500, nevíte někdo, jak se dá při přehrávání CD zapnout náhodný výběr skladeb? Nějak jsem s tim dnes bojoval ale přehrálo mi to jenom 1 písničku a pak se to vyplo, asi jsem něco dělal špatně. Když normálně pustim CD, tak se na displeji zobrazují skladby jako "TR 1, TR2..." a když dlouze podržim tlacitko "CD", tak se zobrazí RANDOM, tzn. náhodný výběr a skladby se začnou zobrazovat jako "R1, R2..." ,ale přehraje jenom 1 skladbu a rádio se vypne. nevíte co s tim? Jinak se mi na tom rádiu nejvíc líbí zvýšení hlasitosti v závislosti na rychlosti auta, to je moc super funkce.
riwal
Monday 12 December 2005 - 07:07:50 Citovat
Host
Pošli maila a já Ti pošlu manuál a tam se to dočteš.
Robo
Monday 12 December 2005 - 07:43:54 Citovat
Host
Cafte oplaci,

ja bych potreboval poradit co sa tyce VDO CDR 500.
Vcera jsem prisel domu a chtel jsem vyndat CD a zjistil sem,ze mi ho nechce vydat.Na display se mi zobrazi "CD ERROR". _rendek
Zajimave je,ze cd mi v pohode prehrava,je pri zmackunti "Eject-tu" mi vypisuje uvedenu hlasku a potom prepne na radio
Namate nekdo s tim zkusenosti?
Dikes za rady....
Jery
Wednesday 28 December 2005 - 10:12:35 Citovat
Host
Čau opláci a Robo,
tak od dnešního dne mám úplně ten samý problém.
Jestli jsi to už nějak vyřešil, tak prosím napiš jak.
Díky
Pindo
Wednesday 28 December 2005 - 11:00:40 Citovat
Host
RRAAFF napsal ...
Cendoslav:Je to něco jako ebay,Je to aukční síň on-line.
A zeptám se,máte někdo zkušenosti s nákupem na ebay?Potřeboval bych tlačítko ECO na vypínání auto klimy,nejde mi dioda.

K tej diode na tlacitku eco ja tam mam ziarovičku ktoru som kupil a micropajkou naletoval namiesto povodnej a ide to.
Cau
Pepa
Wednesday 28 December 2005 - 20:57:36 Citovat
Host
Jakube, manuál k radiu CDR 500 je na adrese http:\\freez.unas.cz/phprs/download.php.
Já mám jiný problém, nemám k rádiu kód a nevím kde ho splašit. Poraďte opláci. Díky Pepa
prtka
Wednesday 28 December 2005 - 22:06:37 Citovat
Host
Pepo je spousta lidí co s tím zabývá a za 500 ti to odkodujou...jsou tu lidi co to uměj,ale neradi to dávaj,protože ten prográmek kupovali třeba za x peněz a nebo dali mnoho úsilí aby ho sehnali,....v prvé řadě musíš opsat z rádia všechny čísla a pak poprosit jestli by se někdo neslitoval
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno St pro 28 2005, 10:12 ]</span>
BoCo
Wednesday 28 December 2005 - 23:30:04 Citovat
Host
ja mam presne rovnaky problem. Zatial funguje, ale vyzera ze sa navyhnem vymene baterky...
Keby niekto vedel ako na to mozem pekne poprosit aby sa mi ozval na mail?
Email
riwal
Thursday 29 December 2005 - 07:39:02 Citovat
Host
Generátor kodu na 500 zatim neni moc k dispozici, jedině že by se tu objevil Dallas, ten je odněkud z Opelu a vždycky kod promptně dodal.
prtka
Thursday 29 December 2005 - 07:51:39 Citovat
Host
No právě...přesně toho jsem myslel...ale ,jak už kdysi řekl,nerad ho dává jen tak ,aby si z toho někdo neudělal biznis

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1493 sec,0.1148 z toho dotazů.