• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vyndat panel ve VeBe?
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Dawe
Monday 16 August 2004 - 14:04:42
Host
Ahoj, jsem asi tupec, ale jak vyndam ve VeBe (rv.96) stredovy panel s knoflikama na ovladani topeni? Nechci pod to rvat sroubovak a pacit to, ale v knize pisou - vytahneme i s knoflikama ven, ale to mi za boha nejde. Dik. Zmaknul jsem vyndat palubku bez problemu a tahle mrcha nejde... grrr...
riwal
Monday 16 August 2004 - 14:50:24
Host
Opravdu je to zapáčit opatrně ąroubovákem.
Kulich
Tuesday 17 August 2004 - 08:33:28
Host
Jak píąe "riwal", ąroubovák a vyskočí to ven. Teď o víkendu jsem to rozdělával (VeBe 96) a jsou tam nahoře a dole packy, na kterých to drľí. Já mám HF, takľe jsem s tím bojoval jen z jedné strany, ale jde to! Knoflíky Ti zůstanou na hřídelkách. Ty sundat byla prdel. Asi je nikdo nesundaval od nasazení při montáľi , ale nakonec jsem zvítězil
Takľe hodně ątěstí v BOJI...
Dawe
Tuesday 17 August 2004 - 08:36:31
Host
Jo tak to nakonec slo celkem hladce, akorat ze planovana vymena tech malejch zarovek se neuskutecnila neb tam jsou jiny nez jsem cekal
Kulich
Tuesday 17 August 2004 - 08:40:51
Host
No nemůľeą chtít fąecko hned ...
Budeą měnit barvu podsvícení?
Dawe
Tuesday 17 August 2004 - 09:48:53
Host
Jo jdu do modra, uľ mám budíky, ukazatel km a počítač, ale ty pod počítačem mám spíą bodový neľ rozptylový, takľe to nevypadá dobře. Resp. to vypadá dost blbě, uvidíte na srazu Takľe je budu měnit na jeątě jiný a říkal jsem si kam je vrazit, ľe pod tímhle panelem by bodovky vadit nemusely..
Kulich
Tuesday 17 August 2004 - 10:31:54
Host
Tak to já zatím jen experimentuju. Mám tam teď popisovačem na CD nabarvený ľárovičky na červeno a nevypadá to zase tak ąpatně (v Ibizi jsem měl to červený z výroby a zvykl jsem si). Následující víkend zkusím modrou a pak jak to bude vypadat, se rozhodnu, kterou barvu...
Jeątě mám zelenou
malajizva
Thursday 19 August 2004 - 09:16:03
Host
Ahoj,
taky mam zajem zmodrat ale zatim jsem to nezkousel. Dejte info jake jsou vysledky a jestli barva podsviceni cele palubky je otazka zarovicek a potazmo kolik jich tam je.
diky za re
Dawe
Thursday 19 August 2004 - 09:37:54
Host
2jizva: cil cele akce bylo - modre podsvitit budiky, ukazatel kilometru, palubni pocitac, ovladani osvetleni, ovladani topeni (nemam klimu).
Do podobne akce se tu poustel Lib a protoze mu prislo dvakrat tolik zarovek, nez chtel , taxem je od nej vzal. Podsvetleni budiku dopadlo okej, podvetleni ovladani osvetleni (vlevo od volantu) nic moc, tam to chce silnejsi, meric km je celkem okej a displej pocitac na prd. Ty mensi do palubky totiz jsou bodovky, ne rozptylky, takze pod tim pocitacem svitej jasne takovy dve modry koule presne kde jsou ty zarovky. Takze budu shanet jiny. Jaky jsou to presne typy zarovek napisu zitra, ted to tu nemam, ale:
Pocty: podsvetleni budiku 2x vetsi
Palubka: 3x PP, 1x km mensi 2W
Ovladace svetel: 1x mensi, ale chce to silnejsi nez 2W
Ovladace topeni: 3x takova mala svine tu jeste nemam

Ty co oznacuju jako "mensi" muzes taky nacvakat pod vsechny kontrolky na palubce, tech je tam asi 12, ale nevim co by to udelalo v kombinaci s tema barvama (cervena, oranzova, zelena).
malajizva
Friday 20 August 2004 - 09:45:36
Host
Díky Dawe
Jeste jsi zapomel na popelnik... A jake maji oznaceni tyto zarovicky... a odkud jsi je kupoval a na kolik to prislo?
Díky za dalsi re
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1312 sec,0.1017 z toho dotazů.