• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
jaké žárovky do čirých světel?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
bruno2
Monday 02 January 2006 - 22:59:26 Citovat
Host
máte někdo zkušenost jaké žárovky nejlíp svítí v čirých světlech O B?mám tam klasiku a nesvítí to nic moc...
BoCo
Tuesday 03 January 2006 - 00:02:00 Citovat
Host
Ja pridam este jednu podobnu otazku - opel ponuka nejake "specialne" H4 ziarovky s vyssiou svietivostou, samozrejme su aj vyrazne drahsie. Mate s tym skusenost, stoja za to? Ja s nimi uvazujem do AstryG
JardaK
Tuesday 03 January 2006 - 00:46:17 Citovat
Host
Používám žárovky od Osramu - H1, 12V, 55W - All Season. Jsou zabarvené trochu do žluta. Je to výhoda při dešti, sněžení i mlze. Používám je již delší dobu - asi 2 roky - a zatím bez problémů. Cenu neuvádím, protože není obvyklá - nakupuji je ve velkobchodu elektro spolu s ostatním materiálem, tak je mám za jiné ceny, než kdybych je kupoval v obchodě s autopotřebami.
bruno2
Tuesday 03 January 2006 - 11:49:53 Citovat
Host
myslel jsem něco co svítí bíle nebo do modra a má víc wattů..
qpc
Tuesday 03 January 2006 - 12:02:08 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
bruno2: experimentoval jsem jak s Osramy,tak s Philipsy viz řada cool blue a podobné a pokud nekoupíš 100w,moc si s nima také neposvítíš.U těch silnějších měli ale některá auta problém v zahřívání konektorů a vypálení plastové paraboly.
jinak se dělá téř řada Silver kde píšou o 20% větší svítivost,tu jsem ale nezkoušel...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


bruno2
Tuesday 03 January 2006 - 16:47:42 Citovat
Host
když jsem auto tenkrát koupil tak tam byly nějaký 100w ale pak praskly a už nevím co tobylo za značku a svítilo to obstojně.akorát na jedné objímce se upálil drát ale už jsem to spravil.tak potřebuju něco co má svět.výkon
Bad.Man
Wednesday 04 January 2006 - 11:41:39 Citovat
Host
Já bych o 100W neuvažoval .... navíc pokud vim tak se dělaly jen do dálkovek a nebo H4 65/100W .... problém je za prvé v parabolách - vypalují se a ztrácí odrazivost takže za chvíli jste na tom stejně jako s klasikou a novejma parabolama ..... a za druhý měl jsem ty H4 na VeA a když jsem jel s potkávačkama tak na mě lidi blikali abych vypnul dálkovky - a světla byly seřízený ..... takže - OSLŇUJOU .... pokud chceš dobrý světla do OB tak si pořiď origo xenony a do dálkovek si dej Phillips s vyšší svítivostí (ale s normální wattáží) ....

Jinak ještě jeden postřeh ..... ty Phillipsy (a nebo i OSRAMy) maj jasnější bílej svit (vyšší teplotu světla) což se příjemně projeví na reflexních materiálech na krajnicích a dopravních značkách ....
Bad.Man
Wednesday 04 January 2006 - 11:46:36 Citovat
Host
Já bych o 100W neuvažoval .... navíc pokud vim tak se dělaly jen do dálkovek a nebo H4 65/100W .... problém je za prvé v parabolách - vypalují se a ztrácí odrazivost takže za chvíli jste na tom stejně jako s klasikou a novejma parabolama ..... a za druhý měl jsem ty H4 na VeA a když jsem jel s potkávačkama tak na mě lidi blikali abych vypnul dálkovky - a světla byly seřízený ..... takže - OSLŇUJOU .... pokud chceš dobrý světla do OB tak si pořiď origo xenony a do dálkovek si dej Phillips s vyšší svítivostí (ale s normální wattáží) ....

Jinak ještě jeden postřeh ..... ty Phillipsy (a nebo i OSRAMy) maj jasnější bílej svit (vyšší teplotu světla) což se příjemně projeví na reflexních materiálech na krajnicích a dopravních značkách ....
HonzaZ
Wednesday 04 January 2006 - 13:01:56 Citovat
Host
Já mám ve své VeBe Osram H7, 55W SilverStar a jak říká Bad.Man krajnice a středové pruhy, atd. vše co je reflex daleko víc svítí a vystupuje než s předchozíma žárovkama, který byly už starý a svítily naprd. Cena zase tak hrozná nebyla 210,- za kus.

Čus Honza

VeBe 97 Caravan, X20DTL

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1408 sec,0.1102 z toho dotazů.