• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tlačítko vyhřívání zadního skla
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
A©TAR
Wednesday 24 November 2004 - 12:48:13
Host
Ahoj. Podělalo se mi tlačítko vyhřívání zadního skla. Chtěl jsem ho koupit nové. V servisu za to tlačítko chtějí 700 Kč Nedá se to opravit nebo koupit levněji?
klubo
Wednesday 24 November 2004 - 13:01:59
Host
a co se na něm podělalo?
A©TAR
Wednesday 24 November 2004 - 13:11:29
Host
nespíná. Kdyľ zmáčknu dobré tlačítko, tak lupne a zůstane zafixované (o malý kousek jinak) v určité poloze. To ąpatné nelupne a nezůstane zafixované.
Yper
Wednesday 24 November 2004 - 13:55:54
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Aątar: to je blbost to o té fixaci. To se ti jen zdá.Tohle jsou sice tlačítka, ale u Opla nefungují jako tlačítka na lampičce.Vľdy se vrátí do původní polohy, protoľe tu pohyblivou část vytlačí dvě pruľiky do původní polohy. V tom tlačítku vlastně není ľádný trvale sepnutý kontakt. Je v něm jen mikrospínač, kerý je překryt tou lupnoucí membránou, abys věděl, ľe k sepnutí doąlo. Vąe je svedeno do Multimetru a ten spíná přísluąná relé v pojistkové skříňce. Kdyľ vypneą motor (klíček do nuly) a pak znovu nastartujeą, tak zjistíą, ľe vąe, co jsi pozapínal je vypnuté (vyjma klimatizace).
Neboj se ho vyjmout a rozebrat a podívat se do něj. Pokud jsi to nikdy nedělal, tak jdi na stranu č. 6 v téhle poradně, kde je kapitola "Změna podsvícení" kde jsem popsal i vyndání a rozebrání tlačítka.
Pokud je to poonděné, tak tím, ľe se na to podíváą, stejně nic nepokazíą.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
LarryE
Wednesday 24 November 2004 - 14:28:51
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
..rozebrat to nejni problém,jen nepostrácet ty malý podělaný pruľinky.Tlačítko se po stisknutí opravdu vrací do původní polohy.Jak jsi přiąel na to,ľe je podělaný tlačítko?Já uľ ho mám tak vyběhaný,ľe v něm nelupe-vnitřní cirkulace ano.Pořádně ho stiskni při nastartovaným motoru a poslouchej,jestli relé v pojistkách vlevo pod volantem cvakne.Pokud jo a okno nehřeje,je závada jinde.Pokud ne,můľe být v háji opravdu ten čudl nebo něco úplně jinýho.Zkus si od někoho ten čudl pučit a nejdřív to zkus,neľ ho poběľíą koupit novej nebo zbytečným rozebíráním poondíą ten původní.

LarryE
Chibama se človjek učý
klubo
Wednesday 24 November 2004 - 14:29:18
Host
multimetr=multitimer

[ Edited Wed Nov 24 2004, 02:29PM ]
A©TAR
Wednesday 24 November 2004 - 14:30:15
Host
2 Yper: máą pravdu. Asi se mi asi zdálo, ľe se to zafixuje. Rozdělané jsem to uľ měl. Je to podělané někde vevnitř v té kostce.
A©TAR
Wednesday 24 November 2004 - 14:36:26
Host
2 LarryE: tlačítko vyhřívání je funkční asik tak 1x za 30 pokusů.:-( Z toho předpokládám, ľe chyba je v tom tlačítku.
Yper
Wednesday 24 November 2004 - 14:44:12
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Aątar: rozebrat jde i ta kostka. Pokud ho umíą z palubky vydloubnout, pak i rozebrat vrąek a nepostrácet pruľinky, tak budeą umět rozebrat i tu kostku (tam je to mnohem méně záludné).
Jinak pokud není motor nastartován, tak vyhřívání nefunguje - to jen při běľícím motoru.
Zkontroluj to, co ti popsal Larry - je to dost slyąet - to sepnutí relátka. Pak teprve hledej daląí....

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Wednesday 24 November 2004 - 14:48:27
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jo a taky by to mohlo být i vadné relé. Podívej se které to je a pokud vedle ve skříňce je to samé, tak je zkus vyměnit - prohodit.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1778 sec,0.1452 z toho dotazů.