• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nefungují blinkry
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
skaldal
Sunday 08 January 2006 - 14:07:31 Citovat
Host
Ahoj, nestalo se vám někomu, že by blinkry někdy šly a někdy ne? Včera večer jsem dodělal modrý podsvícení a pak jsem vyjel pryč a zjistil že nejdou blinkry. Když dám výstražný, tak OK, při vypnutým klíčku když dám páčku doleva nebo doprava tak parkovačky taky jdou, ale blinkry ne. Zkoušel jsem hýbak pod volantem s nějakým relátkem na blinkry a poklepat to všude okolo a nic. Dnes jsem vyjel a chvíli fungovaly a pak zas nic. Co se mohlo kde pos...? Že by se uvolnil nějaký kontakt někde? Páčky jsem vůbec neoddělával...
JOB
Sunday 08 January 2006 - 14:12:18 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
A co vypínač vystražných blinkrů na středovým panelu,tam si se patrně hrabal , nemůže tam být špatný kontakt.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Ladˇa
Sunday 08 January 2006 - 20:03:06 Citovat
Host
Je to asi v tom vypínači výstr.blinkrů.Uvnitř je malý pásek z nějaké slitiny a ten se časem trochu ohne, takže je potřeba ho opatrně narovnat a celé to zase složit. Je to u oplů dost častá závada.
skaldal
Sunday 08 January 2006 - 20:35:17 Citovat
Host
Jojo, už jsem na to přišel, je to opravdu ten vypínač výstražných blinkrů, když na něj trochu zatlačím zvrchu, tak to začne blikat. Díky za rady
Buco
Tuesday 10 January 2006 - 18:06:44 Citovat
Host
a ten vypinas vystraznych blinkrov sa da rozobrat?
mne teda smerovky funguju, aj vystrazne, ale na tom vypinasi mi neblika to svetielko.. v opli mi tvrdili, ze je to zalisovany plast a da sa len cely vymenit ...
Rado
Wednesday 11 January 2006 - 18:04:17 Citovat
Host
Ten vypinac neni zalisovany da se pomerne dobre rozebrat ale zarovku je tezko vymenit!Je to nejaka specialni dioda v takovem valcovem pouzdre a ma pod sebou odpor!Jedine nejaky elektronik by to zvladnul.
Palic
Thursday 12 January 2006 - 07:28:41 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
takze tento vypinac je jednoduchy jak facka, ma sice odpor, ale je to jen pro to aby pri otoceni klicku (nebo zapnutych svetlech) tolik nesvitil, a pri blikani aby svitil naplno......... jinak v nem je zarovka....... ja ji zespodu odletoval a misto ni dal cervenou ledku (vejde se tam 5mm s upilovanym limeckem ve spodni casti) zespodu jsem jeste pridal odpor.... a vymenil ten origo za jiny s vetsim odporem.........

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1679 sec,0.1337 z toho dotazů.