• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega B 2.5TD - špatná funkce topení a automatiky ovládání
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kraťas
Monday 09 January 2006 - 08:04:13 Citovat
Host
Pánové, prosím o radu. V létě jsem pořídil Omegu B 2.5TD, r.v. 1997. Včerejší celodenní stání na mraze a dnešních -13 stupňů na ni asi bylo trochu moc, ale paradoxně ne až tak kvůli startování (chytla, byť ne na drc a napoprvé), ale začalo mi stávkovat topení. Ráno standartně nastartuju a zatímco se motor zahřívá, oškrabu skla apod, což mi zabere pár minut. Když vlezu do auta, většinou už fouká větrák na přední sklo a po nějakých 2-3 km se začne topit. Dnes nefoukalo nic a když jsem zapnul ofuk skla ručně, větrák se nerozběhl (má se automaticky nastavit na maximum). Ručně ale nastavit šel. Topení navíc zabralo až cca po 10 km městského provozu, do té doby foukal jen vlažný vzduch.
Teď po dojezdu do práce byla situace následující - z topení už fouká teplý vzduch, ale větrák musím stále nastavovat ručně - pokud nastavím "A", tak prostě nejede. Kde může být problém?
Kraťas
Monday 09 January 2006 - 12:27:55 Citovat
Host
Hm, tak jsem teď zkusil nastartovat a vše se zdá být OK - větráky jedou tak jak mají i v automatickém režimu. Takže to asi vypadá na nějaké špatné kontakty. Ale kde hledat?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1922 sec,0.1507 z toho dotazů.