• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ostrek prednych svetiel
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Palo
Tuesday 10 January 2006 - 17:46:15 Citovat
Host
Da sa nejak odpojit ostrekovanie prednych svetiel na Omege B? (poistka, konektor?) Zerie tu moc moc vody. Diky
Buco
Tuesday 10 January 2006 - 18:03:43 Citovat
Host
da sa niekde lacno zohnat a jednoducho domontovat ostrekovanie prednych svetiel na Omegu B?
tie svetla sa fakt neskutocne zasier... spinia a nechce sa mi ich denne umyvat aby som videl na cestu ...
Martas
Tuesday 10 January 2006 - 18:22:26 Citovat
Host
Se dohodnete mezi sebou, jeden to odmontuje a druhej namontuje Ale priklanim se k nazoru ze je to dobry leda na to ze tam v zime furt lejes drahou kapalinu protoze ty ostrikovace maji uzasnou spotrebu. Zastavit u pumpy a omejt svetla neda moc prace a vyjde to o hodne levneji
Gullwing
Wednesday 11 January 2006 - 12:45:28 Citovat
Host
Vzhledem k tomu, že světla se ostřikují jen když svítí je možné je na těch pár vteřin vypnout (třeba přes den na křižovatce - ne v noci na dálnici . Pokud to chceš vypnout tak bude nejjednoduší vytáhnout z toho čerpadla konektor. Čerpadla tam jsou dvě rovnou v té bandě na vodu. Nebo jak psal palič "podle schematu je to zapojene tak ze ostrikovace svetel maji svuj okruh (rele, pojistka, cerpadlo) pojistka by to mela byt F39 (30A)...... "
Václav GT
Wednesday 11 January 2006 - 13:07:11 Citovat
Host
BOS to vyřešil takto (příspěvek z 21.11.05):
já jsem si ostřikovače na světla dal na zavláštní tlačítko , takže je ostřikuju , jen když chci já - přední okno furt a světla jen ve tmě - funguje to dobře
--------------------------------------------------------------------------------
čus oplus bos
MV6 97 X30XE
RBr
Wednesday 11 January 2006 - 14:54:45 Citovat
Host
Vašku, prosím tě, chystám se udělat to stejné (až bude venku příjemněji).

Na jaké dráty jsi umístil to tlačítko?
Našel jsi dráty pro čerpadlo na svěla hned někde v kabině (toto chci udělat) nebo jsi je přerušil až venku u čerpadla a pak táhl zpět do kabiny (jednoduchý ale nelíbí se mi to)?
Vím, že by snad měly jít od relé K97 - časovací relé pro ostřikovače, ale nevím kde je. Z dokumentace jsem to nevyčetl, hledat to v autě po drátech - na to není počasí.

Já zatím jezdím s odpojeným konektorem (u čerpadla), ale taky bych občas ostříkl...
Bad.Man
Wednesday 11 January 2006 - 15:49:05 Citovat
Host
O5 Duplicita...
Palo
Thursday 12 January 2006 - 09:24:56 Citovat
Host
Bad-man: sorry za duplicitu, citam omega forum dost pravidelnne, ale ma nenapadlo ze niekto pod temou Xenony bude pisat o osttriku, cez vyhladavanie som to nenasiel.<br><br>Resume odpojim teda asi to cerpadielko ak ho najdem...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1687 sec,0.1300 z toho dotazů.