• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Napájení zesilovače - poraďte
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
skaldal
Friday 13 January 2006 - 12:47:45 Citovat
Host
Kudy se dá nejlíp protáhnout +12V od baterky do interiéru k napájení zesilovače v kufru?
SnowMan X
Friday 13 January 2006 - 14:04:06 Citovat
Host
Dělal jsem to nedávno na svojí Astře,Kabel jsem vedl pod plastem v motoru ke straně spolujezdce,kde jsem vedle topení vyvrtal díkru,dal jsem tam průchodku.Vyndat sedačku,plasty atd,pravým prahem dozadu do kufru.Šlo to docela dobře,a naprostá spokojenost.Vedl jsem tudy i signál z radia,měl jsem docela strach z rušení,ale žádný ruchy nejsou.
skaldal
Friday 13 January 2006 - 14:15:19 Citovat
Host
Někudy to snad musí jít protáhnout bez vrtání, ne?
Boulder
Friday 13 January 2006 - 19:38:22 Citovat
Host
Já to dělal na Astře cabrio. Protáhl jsem to od motoru dírou pro svazek el. do řídící jednotky. Odmontoval jsem plasty pod palubkou plast na prahu a zadní sedačkyno a bylo to v kufru celkem v pohodě. Potom jsem to ještě dělal u kadetta zase od motoru tam byla volná průchdka pak pod přihrádkou pod palubkou dál do středového panelu a pod kobercem středempod zadní sedačky a do kufru . JJ.
NIGHT EAGLE
Sunday 29 January 2006 - 20:09:06 Citovat
Host
Já to tahal na calibře taky průchodkou s kabelama od jednotky. Použil jsem 16 kabel a je lepší ho namazat olejem. Líp to pak leze
skaldal
Sunday 29 January 2006 - 21:14:19 Citovat
Host
Jak jsem oddělal pravý vnitřní prahový plast abych natáhnul signálový kabel, tak jsem tam našel u přední sedačky nejaký volný konektor - červený a hnědý vodič (asi příprava na el. ovládání sedačky nebo tak něco), takže jsem to prozatím napojil tam a funguje to. Doufám, že tím nic nezkur...
Roman
Monday 30 January 2006 - 09:15:49 Citovat
Host
Od baterky přes řidiče a prahem dozadu. Použil jsem 50mm2 vodič a cinche pravým prahem u spolujezdce. Já tahám pouze Ce-Net. Je lepší když nebudeš dávat cinche s napájecím kabelem do stejného prahu z důvodu možného rušení .
tactic
Friday 05 January 2007 - 01:26:37 Citovat
Host
ja to tahal na ob 2.5td 4hod __; je to mazec otevri dvere u ridice sundej plast. kryt prahu a ten plastik kde je otevirani kapoty pak sundej pod palubkou ten kryt z molitanem pak se koukni nahoru je tam tlusty svazek kabelu a presne z druhy strany v motorovym prosoru najdes gumovou pruchodku mam hubeny ruce vazim 60kg a stejne sem mnel problem se kni dostat ale nakonec to slo potom krasne prahama a pod zadnima sedackama to uz je brnkacka hodne zdaru nevym jestli to je nejednodusi cesta ale jinou sem ani nenasel

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1655 sec,0.1175 z toho dotazů.