• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Přední zástěrky
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Saturday 18 February 2006 - 08:12:35 Citovat
Host
Skopek napsal ...
Jsou zástěrky i na Corsu B? A nevíte za kolik Ahoj všem


Rek bych ze jsou n jakykoliv auto a predpokladam ze cena bude vicemene podobna. Orig. na VeBe stoji u Zralyho 1000 Kc za vsechny 4 .....
Mikulik
Tuesday 14 March 2006 - 22:14:28 Citovat
Host
Take jsem si koupil original zasterky. Cekal jsem ze je zratim hned 1. zimu, ale dockal jsem se az letos.

Muzete mi nekdo LOGICKY vysvetlit proc nekdo vymysli plastove zasterky misto gumovych!!!
Pouziva jeste nejake auto negumove zasterky.
Vzdyt to je uplna pitomost. Prece je potreba, aby se ta zasterka mela moznost malinko uhnout napr. pri prejizdeni znehovych hrudek apod.

Takze ac jsem zacal s originalnimi. Ted jsem neaklonen cemukoliv, ale musi to byt gumove a ne z tvrdeho plastu.
Martas
Tuesday 14 March 2006 - 22:20:35 Citovat
Host
Uz ponekolikate tu ctu, jak se originalni (umelohmotne) zasterky lamou, chytaji snih a podobne ....

Ja bohuzel (nebo bohudik) tuto zkusenost nemam. V listopadu jsem si na VeBe nechal namontovat vsechny 4 originalni zasterky, montaz trvala 10 minut (samozrejme bez vrtani nebo nejakeho pripasovavani), vse sedi a dobre vypada a je naprosto funkcni. Jezdim po Praze, parkuju jak se da ale nejcasteji zadkem k obrubniku takze kazdou chvilku si zasterkama skrtnu, pripadne je i ohnu. Ani jedna me ani nepraskla ani se nezanesla snehem ci podobne neduhy co tu popisujete.
Z me zkusenosti bych si jine nekoupil.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út bře 14 2006, 10:30 ]</span>
NIO
Tuesday 14 March 2006 - 22:25:26 Citovat
Host
TH napsal ...
Ahoj kolegové, nemáte náhodou někdo jednu přebývající přední zástěrku (strana řidiče) na Astru G za rozumnou cenu? Bohužel mi cela praskla a nechce se mi draze kupovat cely par v Opelu. Moc Vam vsem dekuju. Tom

Email


taky musis rict jake mas prahym jestli s plastem nebo bez, delaly se dva druhy.
Mikulik
Wednesday 15 March 2006 - 09:10:11 Citovat
Host
jen se chci zeptat, originalni zasterky na Astru G jsou asi jen jedny, teda z jednoho materialu, a to z plastu ?
Gumove se asi nedelaji ?

Vadi mi, kdyz opominu lamavost, ze se v tom drzi hrozne snih a led, ostatni znacky to maji delane melci.
macil
Wednesday 15 March 2006 - 11:13:30 Citovat
Host
2 Martas:
Oni prvý rok väčšinou vydržia a prasknú v druhom, alebo treťom. Ja tiež mám na AF od jesene vpredu originály a zatiaľ držia. Kolega má Astru G tretí rok a túto zimu sa mu rozpadli obe predné.
Martas
Wednesday 15 March 2006 - 12:04:12 Citovat
Host
macil napsal ...
2 Martas:
Oni prvý rok väčšinou vydržia a prasknú v druhom, alebo treťom. Ja tiež mám na AF od jesene vpredu originály a zatiaľ držia. Kolega má Astru G tretí rok a túto zimu sa mu rozpadli obe predné.


No to ze by zasterky vydrzely par let to me teda fakt nenapadlo, beru je jako spotrebni material ....
macil
Wednesday 15 March 2006 - 12:13:54 Citovat
Host
Pomerne drahý spotrebák.
pepik
Wednesday 15 March 2006 - 12:32:09 Citovat
Host
Zasterky jsou lapace necistit a ne obrubniku. JAk sem psal v tomto vlakne - co se tyce ulpivani snehu na zasterkach.
Je poreba je tu a tam vycistit o nanosu.
Pokud neumite parkovat, tak si tam dejte koberec jak to maji na motorkrosu za jizdy to bude plandat ale krasne to vylesti obrubnik.
Imitace ci nahrady vypadaji hoodne lacine a navic si rozvrtas blatniky, jinak to dret nebude.
Jedine org a da vat si pozor kde jezdim.
Martas
Wednesday 15 March 2006 - 12:36:45 Citovat
Host
macil napsal ...
Pomerne drahý spotrebák.


To je veci nazoru me 1000 kacek rekneme za 2,5 roku pripadne ve srovnai s benzinem, pojistkou a podobnymi vecmi celkem jako pakatel a to ze by vydrzely dyl neocekavam a silne pochybuju ze mekky gumovy vydrzej dyl.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2282 sec,0.1776 z toho dotazů.