• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zadni sterac
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Marek
Saturday 28 January 2006 - 19:31:12 Citovat
Host
Ahoj vsichni oplaci, mam Vectru B Caravan ,r,99 a mam problem ze zadnim steracem,nestira pri ostrikovani zadniho skla,dle meho spatne doleha,guma je dobra,a rameno sterace je docela dobre naple, jde to nejak vyresit, abych nemusel vymenovat cele rameno,zkousel jsem to uz i priltacit rucne , ale bez vysledku....dekuji
Martas
Saturday 28 January 2006 - 19:47:34 Citovat
Host
Nevim presne jak je to u VeBe ale u vetsiny aut kde jsem resil podobny problem (Felicie, Golf) pomohlo klidne i olejem trosku namazat a nasledne rozpohybovat ten kloub ktery se casem spatne pohybuje, i kdyz ted v tech mrazech ...
Dmcd
Monday 30 January 2006 - 08:47:28 Citovat
Host
Na VeBe kombajnu je problem ten za ten sterac je blbej uz z vyroby... Muzes zkusit vice ohnout rameno sterace ale stejen si moc nepomuzes - tohle soudruzi od Adama nedomysleli... &|
Yper
Monday 30 January 2006 - 08:53:29 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Tohle není problém ohnutého ramínka.
Tohle je problém toho kloubu - přítlak na sklo je dán pružinou a to je blbě vyřešeno - to soudruzi nějak nezvládli!
Mám ten samý problém a teď ho raději neřeším. Jinak to co bylo napsáno už přede mnou - rozpohybovat a namazat!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Vodník
Monday 30 January 2006 - 09:04:34 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
nevěšte hlavy, moje Omega tam má taky revma. zadní stěrač teď používám jako mávátko na dálniční blikače.
prtka
Monday 30 January 2006 - 09:22:05 Citovat
Host
Pánové nenechám vás v tom samotné u G je to samé...samo kombajn
strelak
Monday 30 January 2006 - 12:24:28 Citovat
VB-X20DTL
Uživatel #530
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:45:52
Příspěvků: 171
Jo,jo,u mé VeBe taky tak.Každá rada drahá.
Palic
Monday 30 January 2006 - 12:46:35 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
ha......... me to premava tak jak ma, ale do nedavna ne........ vzal jsem olej smichanej s grafitem a raminko rozhejbal........ a mam kliiiiid........

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Papír
Monday 30 January 2006 - 13:36:54 Citovat
Host
Měl jsem to samé a po opravě se to rapidně zlepšilo. Je to o přítlaku raménka na sklo. A ten přítlak má na starosti pružina. Takže úkol zní tak any byla pružina co nejnapnutější. Je to jednoduché, vymontuješ raménko z tisícihranu a otočíš ho. Vydáš pomocí kleští pružinu. Pružina je na jedné straně uchycená do výstupnu v raménku a na druhé straně ohnutým drátem, který je u kloubu. Když vyndáš pružinu tak vyndáš i ten drát. Stačí ten drát trochu zmáčknout, aby se pružina napnula. Zmačknout to jde pouze ve svěráku, kleštěma nemá člověk šanci. Já to zmačknul asi o 4 mm a stěrač maká dobře. Ale má to malou nevýhodu, stěrač pak nejde úplně ohnout v kloubu. Ale po pravdě, jak často ohybáte raménko zadního stěrače?
nejva
Monday 30 January 2006 - 14:33:59 Citovat
Host
Rozhejbat a namazat je dobrá věc, ale chce to dělat skoro každej půlrok Už mě to čeká zase

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1727 sec,0.1344 z toho dotazů.