• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
čudlik -central
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Tuesday 31 January 2006 - 08:27:23 Citovat
Host
Yper napsal ...
2 MANA: aha, tak takhle je to. Nic z čudlíků neloupej. Jsou na táhle našroubované. Protože jsou ale ploché (na Vectře), tak je nevytočíš bez demontáže tapecírunku dveří - tím se staví i jejich výška - jak mají vyčuhovat.
Napiš mi na můj E-mail a já ti pošlu obrázkový manuál na demontáž tapecírunku jak předních, tak zadních dveří.
Já to dneska zvládám za 5 minut - jedny dveře.
Palic by mohl vyprávět!


No sorry sundavat tapecirunk zevsech dveri kvuli cudlikum ktery jsou na VeA, VeBe, AF a AG uplne stejny a staci z nich malym sroubovackem "odcvaknout" ten oranzovej ctverecek a vytahnout je nahoru me fakt pripada minimalne jako zbytecna prace.
Yper
Tuesday 31 January 2006 - 08:33:27 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Martas: ..on to ale musí stejně udělat, protože jinak tam ty tuněný z duralu či hliníku nedostane, protože ty nebudou mít tuhle úpravu (odlupovací červená čtvereček) - leda by byly kulatý, ale pak by to bylo jako pěst na oko - ve čtverhrané díře kulatý čudl! Fuj! &|

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Martas
Tuesday 31 January 2006 - 08:37:02 Citovat
Host
Yper napsal ...
2 Martas: ..on to ale musí stejně udělat, protože jinak tam ty tuněný z duralu či hliníku nedostane, protože ty nebudou mít tuhle úpravu (odlupovací červená čtvereček) - leda by byly kulatý, ale pak by to bylo jako pěst na oko - ve čtverhrané díře kulatý čudl! Fuj! &|


No rek bych ze nevime jaky konstrukce mu je ten clovek udela (teba tam bude perko ktery na ten zavit narazi a bude to drzet), pripadne neudela i "voditka" do tapecirunku podle tvaru novejch cudliku kazdopadne takhle bud bude jezdit bez jednoho tapecirunku nez mu udela novy, nebo ho bude sundavat 2x. Moje osobni zkusenost u VeA je ze po nekolikerem sundani ty tapecirunky uz prilis nedrzi, navic jsou z papiru takze ja osobne je sundavam jen kdyz je to opravdu nezbytne nutne.

Pokud me se tyce cudliky tam nemusim mit zadny ani umely ani zelezny ...



<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út led 31 2006, 08:44 ]</span>
prtka
Tuesday 31 January 2006 - 08:51:57 Citovat
Host
Teda vy jste mě dožrali vy čehůni jedni jste mě vyhnali do toho mrazu a šroubovákem jsem pitval čudl ta červená krytka jde opravdu vytáhnout...tvoří vlastně matku toho čudlu...takže v té červené vložce je závit,ale né úplně dokola tudíž jde vytáhnout...Yper klidně mu ten návod na oddělání tapecírunku pošli neb jak jste řekli ,ten hliníkový čulibrk tam nedřív musí našroubovat a pak nasadit tapecírunk...leda že by ten čudl nešel až dolů do toho čalounění a pak by to tam bimbalo...no fůůůůj to by bylo ohyzdný
mana
Tuesday 31 January 2006 - 11:55:35 Citovat
Host
Yper napsal ...
2 MANA: aha, tak takhle je to. Nic z čudlíků neloupej. Jsou na táhle našroubované. Protože jsou ale ploché (na Vectře), tak je nevytočíš bez demontáže tapecírunku dveří - tím se staví i jejich výška - jak mají vyčuhovat.
Napiš mi na můj E-mail a já ti pošlu obrázkový manuál na demontáž tapecírunku jak předních, tak zadních dveří.
Já to dneska zvládám za 5 minut - jedny dveře.
Palic by mohl vyprávět!

Tak jo hosi až to tak poslu foto ,tady je muj meil Email
prtka
Tuesday 31 January 2006 - 12:15:58 Citovat
Host
Yper možná nemá čas ...to neva máš to tam
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út led 31 2006, 12:57 ]</span>

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2258 sec,0.1935 z toho dotazů.