• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Váha vzduchu
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Rutus
Tuesday 24 August 2004 - 12:48:13
Host
Jaryne, myslis EGR? V tom pripade s plechem na nej! Ja mu dam hajzlovi, uz ani nepipne. Da se nejak bez diagnostiky zistit (vyloucit), ze je to EGR? A to jsem si myslel, ze tenhle problem jde tak nejak mimo mne.
Jaryn
Tuesday 24 August 2004 - 15:13:22
Host
ľádná antikoncepce není stoprocentní, musíą na vyąetření
Rutus
Tuesday 24 August 2004 - 16:12:43
Host
Ted jsem to byl zkusit i s kamosem, ktery ma VeBe s tim samym motorem. Zase to neslo natocit. Pak kdyz vazena chytla, tak to jelo skvele. Rikal, ze to ta vaha opravdu byt nemuze. Pry to jede skvele. Tak se v tom cert vyznej! Kdybych aspon vedel, ze to je EGR, tak se na to zamerim a dam to zaslepit...takhle zase vyhodim osm stovek
jaryn
Tuesday 24 August 2004 - 20:15:26
Host
V libereckym oplu sem platil 350 kč za diagnostiku tak koukám ľe to bylo laciný
Rutus
Wednesday 25 August 2004 - 07:07:19
Host
V patek rano v sedm mam byt v pardubickym oplu. Jeste jsem tam na diagnostice nebyl, uvidime co a jak. Ted uz kontrolka nesviti, akorat to nemuzu nikdy natocit! Nakonec to s popoci bozi chytne, ale dela mu to veliky problemy. Doufam, ze to takhle vydrzi do toho patka a nezustanu nekde viset.
riwal
Wednesday 25 August 2004 - 07:08:27
Host
Jestli to nejde natočit, tak to budou čidla na klice nebo na vačce, nedávno jsem to řeąil. Jinak na diagnostice ti vyčtou pamě» jednotky, takľe by měli zjistit, cos tam měl za chyby. EGR zaslep, ale před tím ho vyčisti aby makal, diagnostika by ho chytala - musí furt makat.
Lukass
Wednesday 25 August 2004 - 07:30:08
Host
To ľe ti to nestartuje, určitě nemá souvislost s váhou ani s EGR, nech si zkontrolovat a vyměnit přepadový hadičky, jestli ti to nepřisává vzduch. Nestojí to majlant a dřív nebo později tě to stejně čeká, je to specialitka těhle dvoulitrů, mě to taky dost potrápilo. Je taky moľný, ľe se ti seąly 2 závady naráz, obě totiľ odcházej zhruba po stejný porci km, to jak si popisoval chování vozu by sedělo na váhu, to startování zas na přepady. Do opla bych jel aľ kdyľ vąechno zklame, nejjednoduąí je se domluvit s někým, kdo má stejný auto a přehodit váhu a vidíą to hned. U Opla to nedělaj jinak, ąpatnou váhu jim stejně diagnostika neukáľe.
Rutus
Wednesday 25 August 2004 - 08:22:41
Host
Tu diagnostiku rusit zatim nebudu. Ta kontrolka elektroniky motoru dnes nesvitila, ale predtim jo, coz je divny. Ty prepadovy hadicky dneska koupim a dam to hned vymenit. Budu vas informovat. Jo chlapi, kdyz v Oplu reknu, ze potrebuju prepadovy hadicky na 2.0DTi r.v.2000, bude jim to stacit? Nebo to mam jeste nejak specifikovat? Je vymena tech hadicek narocna? Co se musi udelat?
jaryn
Wednesday 25 August 2004 - 08:51:06
Host
řekni ľe máą X20DTH a kdyľ jim to nebude stačit tak a» zvednou zadky a dou se podívat zurby
jaryn
Wednesday 25 August 2004 - 08:52:15
Host
nebo máą Y20DTH? já nevim
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1704 sec,0.1167 z toho dotazů.