• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Bezpečnostní pás:-(
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RRAAFF
Sunday 05 February 2006 - 19:49:25 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
Ascona:Jinak zkusil bych tam třeba zatím napsat co na to,třeba sem
Odkaz

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
JT
Sunday 05 February 2006 - 19:52:20 Citovat
Host
No pokud svítí kontrolga bagů tak je něco zle. A kontrolka jak tam sedí panáček a má přes sebe pás tak to je že ho nemáš zaplej, ale ten žlutej proužek na boku svědčí o tom že byl po havárii a že už nemusí splňovat ty bezpečnostní požadavky
Ascona
Monday 06 February 2006 - 06:02:25 Citovat
Host
Zadna kontrolka mi nesviti, vse je v pohode, jde jen o to, ze ten cerny plast drzi na ctyrech tycinkach, ktere jsou zapasovane do ctyrech der a jedna z tech tycinek se ulomila... Neco asi jako by se takhle zlomilo ovladani na TV. Uvnitr je vse O.K., pas funguje. Me osobne pripada, ze kdyz to proste zakapnu sekundakem, tak by to bylo O.K. Neplni to zadnou funkci, je to ciste ochrana proti necistotam....Ale nevim, zkusim se na to poptat primo v Oplu. Kazdopadne diky RRAAFFovi za odkaz, nevedela jsem, ze neco takoveho existuje. Vsem dekuji _love
Jirka
Tuesday 07 February 2006 - 11:01:06 Citovat
Host
Tenhle plastový kryt nemá žádnou funkci z hlediska pevnosti, nebo bezpečnosti, je to jenom "hezký obal". Pokud tam není, bezpečnost se nesníží jenom to není tak hezké. Takže já bych to s klidným svědomím řešil tak, jak si napsala - slepit ať to vypadá a bude hotovo.
JT
Tuesday 07 February 2006 - 11:06:51 Citovat
Host
Jirka napsal ...
Tenhle plastový kryt nemá žádnou funkci z hlediska pevnosti, nebo bezpečnosti, je to jenom "hezký obal". Pokud tam není, bezpečnost se nesníží jenom to není tak hezké. Takže já bych to s klidným svědomím řešil tak, jak si napsala - slepit ať to vypadá a bude hotovo.


Ten plastový kryt chrání mechanismus proti poškození a pokud tam není tak se ta bezpečnost může snížit.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1828 sec,0.1443 z toho dotazů.