• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
servo - zacina byt slyset
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
malajizva
Wednesday 08 December 2004 - 11:27:40
Host
Ahoj vekacnici
Za posledni tyden se mi 2x stalo, ze jsem po nastartovani slysel servo - kdyz jsem vysouvaval z rady. nebylo slyset moc, ale predtim nebylo slyset vubec. Deje se neco? nebo to je dusledek prichazejicich mraziku? minulou zimu to bylo ok. Zvuk není moc hlasity a ani mi neprijde "divny".
Diky za rady.
Yper
Wednesday 08 December 2004 - 11:41:49
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Někdy to bývá slyąet jen právě při vyjíľdění z řady-kola jsou v plném rejdu. Údajně to má být řemenice?! Mne se to ozývá také, ale v Oplu mi jeden automehanik řekl, abych to zvláą» zatím neřeąil.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Wednesday 08 December 2004 - 12:53:39
Host
a neřek ti ten mechanik abys to řeąil aľ se to vysere uplně výměnou za x desítek tisíc? Já uľ v opelservisech nevěřim ani pozdrav, schválně někdy aľ se budeą na něco ptát u opla tak se zeptej na to samý třech lidí nezávisle - kaľdej odpoví něco jinýho - to» moje zkuąenost....
malajizva
Wednesday 08 December 2004 - 14:21:58
Host
No proto se na to ptám... takhle jsem jednou jel okolo servisu opla a měl trochu casu, tak jsem se tam zeptal na to kolik by stálo opravit zámek - ze mi zevnitr nejde otevrít... Tak mechanik zacal obecne a obsirne a skoncil u toho, ze musi vymenit cely zamek... Pak jsem byl u plechový budky (tak rikam svymu servisu) a tam mi to opravil jen tak pri garancce - prý to nic nebylo...
duffy
Wednesday 08 December 2004 - 14:39:56
Host
Já zkouąel poptávat cenu displeje na VeBe a v jednom Oplu mi řekli (po telefonu), ľe se to nedá opravit - pouze výměna za novej kus za 6tis. a v jinym mi nabídli opravu za 3tis. nebo mi dal kontakt (asi na známýho), kde to maník dělá za 15kil na počkání (v Praze). Teď vim, ľe za pětikolík to seľenu...
To mi poser, přitom by člověk očekával profi-přístup, ale je to asi fakt jen zloděj-job v rouąe značkovýho servisu
klubo
Wednesday 08 December 2004 - 16:32:37
Host
tyjo vy dáváte takový kotle za opravu dysplejů a já prodávám displej do astry za 800 a nikdo ho nechce
NIO
Wednesday 08 December 2004 - 20:52:59
Host
kdyz je to studeny tak to tak byva casto. zkusil bych vymenit zatim olej.
pepem
Friday 10 December 2004 - 16:33:28
Host
-> klubo
je to mimo temu tohto threadu, ale ten displej mas dvojriadkovy:

XX:XX -XX.x* cas teplota
XXXXXXXXXX 10 znakov

Email

klubo
Friday 10 December 2004 - 21:38:40
Host
jo dvojřádkový, přesně jak si ho posal, je to z G astry originál, já tam teď mám míto něj pal. pc
Anonymous
Wednesday 15 December 2004 - 21:31:18
Host
Lidi, pokud zacina vrzat servo ( vetsinou pri vetsim rejdu ) , tak je malo oleje v nadobce k servu. Stalo se mi to uz nekolikrat - zjistil jsem tak ze mi utika olej z hadicky pod tou nadobkou. Po doliti je zase tichej.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2020 sec,0.1511 z toho dotazů.