• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
skáče x16xe
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mongoose
Saturday 11 February 2006 - 16:53:12 Citovat
Host
Čau chlapi. Vím že se tady k tomu napsalo už hodně, ale stejně si myslím, že se mi to chová trošku jinak než jsem četl v jiných vláknech. Ale předem se omlouvám za tohle nové.

Včera jsem večer přijel domů a všechno v naprosté pohodě. Auto šlapalo jak hodinky. Ani nezaváhalo. Dneska jsem ho chtěl nastartovat. Chytlo ja první ťuk, ale asi po patnácti vteřinách začlo jet jen na dva válce. Vyměnil jsem svíčky ( nevím jestli nevadí, že to jsou jen jednobodové, jiné jsem doma neměl.) a motor jel na čtyři ale když jsem přidal plyn, tak tam byla malinkatá prodleva. Když jsem motor trochu vytočil, tak při klesání otáček vycházel z výfuku praskavý zvuk ( tak trochu WRC ). Když jsem auto zkusil projet, tak škubalo, a jelo zase jen na tři nebo dva válce.............

Děkuju moc za názory.
JT
Saturday 11 February 2006 - 16:59:46 Citovat
Host
Zkontroluj kabely. Bude tam trhlina a jiskra ti přeskakuje na blok. Podívej se na svíčky jestli na nich nemáš hnědé cestičky
Mongoose
Saturday 11 February 2006 - 18:00:31 Citovat
Host
Jsem se na ty káble mrknul. Vypadají v pohodě. Viditelná trhlina nikde není, jen na jednom (od jedničky) se mi zdá, že je malinkaté styřelé místo... A ty hnědé cestičky by měly být na té svíčce kde?

Děkuju
JT
Saturday 11 February 2006 - 18:03:17 Citovat
Host
Na bílé keramice. Pokud máš možnost tak auto nastartuj ve tmě a mrkni jestli neuvidíš někde jiskření. U toho ztyřelého místa to může mít jinší barvu víc do světlé šedé pak to tama probíjí.
Gary
Saturday 11 February 2006 - 18:25:27 Citovat
Host
Ten tvůj motor asi neznám ale mám zkušenost z jiných aut a tam to byl vždy snímač polohy škrtící klapky.Dává špatné hlášky řidící jednotce.I když budeš kabely a svíčky mezi sebou prohazovat tak ti vždy nějakej válec za jízdy nepude.Nepřibývá ti hladina oleje?A nemáš benzín v oleji.jestli ano tak je to co říkám.
JT
Saturday 11 February 2006 - 18:36:33 Citovat
Host
Gary napsal ...
Ten tvůj motor asi neznám ale mám zkušenost z jiných aut a tam to byl vždy snímač polohy škrtící klapky.Dává špatné hlášky řidící jednotce.I když budeš kabely a svíčky mezi sebou prohazovat tak ti vždy nějakej válec za jízdy nepude.Nepřibývá ti hladina oleje?A nemáš benzín v oleji.jestli ano tak je to co říkám.


Hloupej dotaz. Ale jak se může dostat benzín do oleje?
Mongoose
Saturday 11 February 2006 - 19:20:41 Citovat
Host
Jsou to asi ty káble. Zkoušel jsem funkční svíčku a u dvou káblú neházala. Jeden nejde ani proměřit. Zbylé tři mají 5 - 7 k ohmů. Top by mělo být v pohodě. Jeden určitě nejde.
JT
Saturday 11 February 2006 - 19:25:49 Citovat
Host
Kup celou sadu pro klid duše. Jednotlivé se myslím ani neprodávají
lahvan
Saturday 11 February 2006 - 19:42:53 Citovat
Host
Kabely mají mít 8 k ohm.
JT
Saturday 11 February 2006 - 19:54:05 Citovat
Host
lahvan napsal ...
Kabely mají mít 8 k ohm.


8000 Ohmu???????????

Odpor kabelů má být 0 ohmu záleží na typu jádra.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno So úno 11 2006, 07:55 ]</span>

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1253 sec,0.0972 z toho dotazů.