• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pokles volnoběhu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Filip
Wednesday 15 February 2006 - 08:39:01 Citovat
Host
Dobré ráno,
dnes po nastartování a ujetí zhruba 10ti metrů jsem vyřadil a začal mi padat volnoběh na tak nízkou hodnotu, že se skoro zastavil motor, takže jsem malinko přidal plynu aby mi to nezheblo. To samé se opakovalo po ujetí zhruba dalších 70 metrů.Zastavil jsem na křižovatce, vyřadil jsem a zase jsem musel protůrovat. Poté už jsem nikde nezastavoval a jel asi 20km do práce. Tam jsem vypnul motor a nastartoval - vše bylo OK, otáčky držely, ale zdálo se mi že kontrolka motoru zhasla asi až po 3 vteřinách po nastartování, předtím zhasínala okamžitě.
Proto prosím o radu co by to mohlo být a co s tím dělat. Mrazem to nebude, dnes bylo jen -3 a při -20 vše běželo OK.
Děkuji.
Filip
Wednesday 15 February 2006 - 08:43:31 Citovat
Host
Pro upřesnění Ople Corsa C 1.0, najeto 101 000km
RBr
Wednesday 15 February 2006 - 09:27:00 Citovat
Host
Zkus nejdříve HLEDAT!

Toto je tu rozebíráno snad nejvíckrát ze všech problémů....hledej krokáč nebo volnoběž.ventil nebo volnoběž.motorek apod...
Anonymní
Wednesday 15 February 2006 - 10:38:34 Citovat
Host
když natankuju lacinej benzín ,tak mi to dělá taky ,rano mi to zablbne a pak celej den nic.Když natankuju normální,tak to nedělá. corsa c 1.0
Filip
Wednesday 15 February 2006 - 11:10:38 Citovat
Host
Tak přesně nad tímhle jsem taky přemýšlel. Beru benzín v jednom dvoře, je to jako bývalý JZD, za 26,90 a v porovnání s okolím je opravdu široko daleko nejlevnější. Teď jsem byl zkoušet nastartovat a všechno je OK, tak uvidíme. Příště si radši pár korun za nádrž připlatím a snad bude klid.
Díky za reakce kluci.
corsa c
Wednesday 15 February 2006 - 12:24:39 Citovat
Host
filip koukam že mame stejný závady,čidlo tlaku oleje,cukání motoru na levný benzín,šlem na víčku. corsa c 1.0 72000km
qpc
Wednesday 15 February 2006 - 13:03:43 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
benzin v JZD,co dodat,nechápu lidi,co ušetřej na nádrži 30kč a za rok maj škodu za 10t...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1875 sec,0.1573 z toho dotazů.