• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Skubani motrou X16XE
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
P.G.
Monday 20 February 2006 - 09:35:58 Citovat
Host
Zdravim, tak uz mam zase problemek se svoji corsickou.. Vetsinou to dela az pri mirnem ohrati ale mozna i za studena, to ale neni tolik znat, protoze ji nechci honit. Proste jedu a motor ma snahu mirne skubat, jako kdyby vynechavli svicky. Svicky sem mel uz venku a vypadali v poho, dneska tam zkusim jeste dat jine a zkusim i vymenit kabely. Ale tim to asi nebude, protoze kdyz jedu dyl, tak se mi ted uz i rozviti kontrolka od ridici jednotky. Co je na tom ale zajimave je to, ze v tu chvili, kdy se kontrolka rozsviti, tak auto prestane skubat a co je mi jeste s vetsim podivem, ze daleko lepe tahne v nizkych otackach.. Poradite mi nekdo, co s tim?

Jo a nevite o nekom v okoli Plzne, kdo by mi moh zaslepit ten EGR? Sam si na to moc netroufam..
prtka
Monday 20 February 2006 - 12:18:36 Citovat
Host
Tyto příznaky opravdu vypadají na EGR...ale ty máš 2 lamdy a po zaslepení by to mohla svítit kontrolka elektroniky,ale někomu svítí ..někomu ne...nějak to s těma 2 labdama ,tady není dořešený...zaslepí ti to každéj trouba,který dělá v servisu a dáš mu návod...hlavně super vyčistit a udělat podložku
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po úno 20 2006, 12:20 ]</span>
df
Monday 20 February 2006 - 12:47:39 Citovat
Host
presne to me driv delal ford.nnapojili to na pocitac rekli že je to lamda a jelikož sem nechtel dat 5 000 za novou tak me ji jednoduse odpojili a už to necukalo.akorat to vic zralo protože se me nejak nikdy ten motor neohral na idealni teplotu aspon se mi to tak zdalo.pak sem si na vrakaci sehnal jinou lamdu a ta zacla po 200 km taky cukat tak me prijde jestli to nahodou nebyla vaha vzduchu a proste když se odpoji lamda tak už to jede i se spatno vahou vzduchu ale to je jenom moje domnenka
P.G.
Friday 03 March 2006 - 07:03:33 Citovat
Host
Tak uz sem asi nasel pricinu.. Na obrazkach viz nize, vede najaky cidlo do svodu, to je asi ta lambda, ze jo? No proste je tam naky cidlo v plechu a pod tim plechem je keramicky pouzdro.. a to je zlomeny, nechapu proc. Tak si myslim, jestli treba nekdy nema kontakt, tak to zacne skubat. Nevite nekdo, co to muze stat novy?

Odkaz
Odkaz
Odkaz
P.G.
Tuesday 14 March 2006 - 09:41:21 Citovat
Host
Tak tamtu zlomenou lambdu jsem vymenil, auto se v nizsich otackach zacalo chovat ziveji. Z pocatku sem si myslel, ze je vse ok, ale pak sem to je projet na vetsi dalku a motor opet zacal skubat, pak se rozsvitilo opet oranzove peklo a pak motor jel zase ok..

Za 14 dni ma domluvenou diagnostiku, ale kazdopadne EGR nikdo tady v Plzni nevi ani kde u meho motoru je a natoz aby mi to nekdo zaslepil. Nevite o nekom, pls??
NIO
Tuesday 14 March 2006 - 23:22:05 Citovat
Host
opravdu to vidim na EGR ventil.
je primo mezi sacimi svody. Je potreba ho precizne uvnitr vycistit a rozhybat.
Tento motor ma lambdu pouze jednu. takze zaslepeni je mozne.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1664 sec,0.1266 z toho dotazů.