• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
řazení - brutal
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Honza K.
Thursday 23 December 2004 - 00:30:49
Host
Čau, já jsem potřeboval malinko doplnit servo a koupil jsem za asi 160Kč/l: Mobil ATF 220 Premium - Automatic Transmission Fluid, oranľovo-červená sračka. Dextron II ( v tomto případě) je kvalitativní třída dle konvence General Motors, dle Caterpillar by to znělo TO-2. Takľe pokud sháníą Dextron IV, je to jako bys po někom ľádal např. motor. olej ACEA A3,B3 a to, jak jistě uznáą, bys chtěl moc!

Veselé Vánoce, Honza. VeBe Caravan X16XEL
Tomáą
Thursday 23 December 2004 - 20:47:40
Host
Honza K.212.80.88.1 napsal ...
Čau, já jsem potřeboval malinko doplnit servo a koupil jsem za asi 160Kč/l: Mobil ATF 220 Premium - Automatic Transmission Fluid, oranľovo-červená sračka. Dextron II ( v tomto případě) je kvalitativní třída dle konvence General Motors, dle Caterpillar by to znělo TO-2. Takľe pokud sháníą Dextron IV, je to jako bys po někom ľádal např. motor. olej ACEA A3,B3 a to, jak jistě uznáą, bys chtěl moc!

Veselé Vánoce, Honza. VeBe Caravan X16XEL


no právě, proto mě to zarazilo- Vąude mi nabízí Dextron III a abych řekl pravdu, uľ mě to s tou převodovkou přestává bavit a nerad bych tomu fakt ublíľil. Kdyľ tam dám něco řidąího, tak můľou vznikat vůle a převodovka se začně sypat nebo být hlučná a to azse nechi, ach jo, já uľ opravdu nevím, co s tím. Někdy je -10 a je to to úplně nádharně a někdy stačí kolem nuly a já tam tu jedničku a dvojku kopu, jako ve staré ąkodovce. Kdyby to aspoň dělalo pořád a za studena nebo za tepla nebo zahřáté studené... Kulisa jde krásně, a převodovka není vůbec slyąet, přece nemůľe být přidřená ... ??? Por 70 tisísích??? Potřebuji tutový tip - přesné označení oleje, se kterým máte pro tyhle převodovky nejlepąí zkuąenosti. Hoąi, díky a pěkné svátky a bohatého jeľíąka a pohodovou jízdu. Opelu zdar.
Honza K.
Friday 24 December 2004 - 00:35:54
Host
Čau!
Tak jeątě zkus dotaz na Odkaz, resp. Email.
Nič jednoduchąie
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1657 sec,0.1325 z toho dotazů.