• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zranie oleja
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
JARO
Wednesday 15 December 2004 - 13:03:39
Host
Mam Opel Corsa B 1,0 12V , zralo mi olej , tak som dal vymenit , na ventiloch gufera . V lete to drzalo , nepozoroval som ziadny ubytok . Ale teraz v zime je to dost velky problem na 200 km mi zozral asi 1,5 dcl oleja . Neviem ci to je normalne . Chodim kazde rano do prace asi 5 km a auto sa poriadne nezahreje . Moze to byt tym ? Za kazdu odpoved budem vdacny
NIO
Wednesday 15 December 2004 - 20:21:58
Host
je to presne tak jak popisujes, je potreba aby stiraci gufera byla pokud to bude napr replika v zelene barve, pak jsou mekka i za studena. bude jekspis potreba je vymenit znova a doporucil bych i stiraci krouzky na pistech.

Email
Anonymous
Wednesday 15 December 2004 - 23:42:46
Host
Diky moc NIO , tie stirace gufera boli original od GM , ale nieco je asi aj s Lambda sondou. Dost blbne aj motor , zvykne to trhat a ked pridam plyn tak to urobi tak akokeby nemal vzduch a dusi ho . Po opatovnom zoslpnuti plynu ide dobre , asi by to chcelo nejaky pocitacovy test.
Lib
Thursday 16 December 2004 - 08:47:11
Host
to skubani by mohl byt egr ventil, tu diagnostiku lze jen doporucit
Anonymous
Friday 28 January 2005 - 19:56:28
Host
cauko som tu zase , ten olej mi zerie stale, bol som v servise aby mi zmerali tlaky vovalcoch a tlaky boli v poriadku . Sviecky su pekne ciste , nie cierne, akokeby spalovalo olej, ani z vyfuku mi nehadze olej . Teraz mi zerie 1 l oleja na 500 km.Takisto mi povedal , ze to nemoze byt ani guferami na ventiloch , zeby tolko nezralo oleja. Mam aj deravy vyfuk a servisak mi poradil aby som ho dal urobit , ze to je mozno koli tomu ,ze lambda sonda vykazuje blbosti. Prosim Vas poradte mi , ja uz som v koncoch
NIO
Saturday 29 January 2005 - 08:24:57
Host
Anonymous62.197.197.66 napsal ...
cauko som tu zase , ten olej mi zerie stale, bol som v servise aby mi zmerali tlaky vovalcoch a tlaky boli v poriadku . Sviecky su pekne ciste , nie cierne, akokeby spalovalo olej, ani z vyfuku mi nehadze olej . Teraz mi zerie 1 l oleja na 500 km.Takisto mi povedal , ze to nemoze byt ani guferami na ventiloch , zeby tolko nezralo oleja. Mam aj deravy vyfuk a servisak mi poradil aby som ho dal urobit , ze to je mozno koli tomu ,ze lambda sonda vykazuje blbosti. Prosim Vas poradte mi , ja uz som v koncoch


tak vyrid servisakovi, ze lambda sonda nema s olejem ani vyfuk s olejem nic spolecnyho.

jak rikam, gufera na ventilech, stiraci krouzky na pistech, tesneni pod hlavou-prorazeny mazaci kanal do valce.
pookud to nikde netece, tak pokud je ovalita valcu jeste v norme a das i cely sady pistnich krouzku, tak na 90% to zrat uz nebude.
Anonymní
Monday 28 February 2005 - 22:36:40
Host
No cauko uz som tu zase nazad . Minuly tyzden som bol na emisnej kontrole zistit co ide z vyfuku, HC som mal az 600, opel udava max. 100. A bola tam velmi bohata zmes , auto bolo zahriate . Tak som isiel potom do oplu na diagnostiku a tam mi povedali , ze zle cidlo na meranie teploty nasavaneho vzduchu - 13,040 sk . a vsetko ostatne pracuje tak ako ma. Doma som sa pomeral cidlo podla Autodata a zistil som ze ma taku hodnoty ako ma mat a krasne reaguje na teplotu. Prosim vas poradte mi , ktore cidla maju vplyv na bohatost zmesi . Inac olej mi prestalo zrat asi tak na 300 km (asi zazrakom) a potom zacalo zase. Zatial diky moc
Anonymní
Wednesday 02 March 2005 - 10:48:54
Host
ohledně EGR ventilu...na mojí corse 1,2i 8v EGR není, je vubec v těch corsách???
riwal
Wednesday 02 March 2005 - 10:51:15
Host
Ale je.
Anonymní
Wednesday 02 March 2005 - 14:20:03
Host
Neviem , ci je aj v mojej corse 1,0 12 v EGR ventil, ale ja som nikde nenasiel prepoj medzi vyfukom a sanim , neni tam ziadna hadica . Riwal mohol by si poradit ako to najdem ? Zatial diky
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1754 sec,0.1355 z toho dotazů.