• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tesnenie dveri
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
riman
Saturday 11 March 2006 - 18:51:34 Citovat
Host
Cafte lidi.Mam taky problem na mojej vebe.Prave predne dvere mi pri vyssiej rychlosti (a hlavne pri vetre) prepustaju vzduch. nieco podobne ako ked zle zavriete dvere a potom to tak syci. Dvere su vsak dobre zavrete, neviete kde by mohla byt chyba, pripadne ako to utesnit? Dik
riman
Saturday 11 March 2006 - 18:52:00 Citovat
Host
myslim, ze to netesni dobre v horenj prednej casti...
Martas
Saturday 11 March 2006 - 20:55:49 Citovat
Host
Zkus si zevnitr rukou jet po dverich nahoru a dozadu po gumovem tesneni jak moc lehce se da "dostat ven", pripadne to porovnej s pravou stranou, pokud to bylo bourany normalni stav, obvykle staci stahnout okynko a nasilim malicko prihnout vrsek dveri ....
riman
Saturday 11 March 2006 - 21:17:05 Citovat
Host
takze chyba by mala byt piamo vo dverach, alebo v tesneni na karoseri, ktre lemuje dvere?
riman
Saturday 11 March 2006 - 21:19:00 Citovat
Host
Martas napsal ...
Zkus si zevnitr rukou jet po dverich nahoru a dozadu po gumovem tesneni jak moc lehce se da "dostat ven", pripadne to porovnej s pravou stranou, pokud to bylo bourany normalni stav, obvykle staci stahnout okynko a nasilim malicko prihnout vrsek dveri ....

to mam ohnut ten plech, ktory je navrchu dveri? smerom ku karoserii?
Martas
Saturday 11 March 2006 - 21:19:25 Citovat
Host
riman napsal ...
takze chyba by mala byt piamo vo dverach, alebo v tesneni na karoseri, ktre lemuje dvere?


No relativne oboje napred zkus jak pisu jak moc ti tesni tesneni a pokud netesni tak ho lze vymenit, nepo prihnout dvere, to ze bys prihybal sloupek nebo strechu mi pripadne prece jen pracnejsi
Martas
Saturday 11 March 2006 - 21:20:23 Citovat
Host
Martas napsal ...
riman napsal ...
takze chyba by mala byt piamo vo dverach, alebo v tesneni na karoseri, ktre lemuje dvere?


No relativne oboje napred zkus jak pisu jak moc ti tesni tesneni a pokud netesni tak ho lze vymenit, nepo prihnout dvere, to ze bys prihybal sloupek nebo strechu mi pripadne prece jen pracnejsi


Ne celej ten ram okna, ale napred zjisti tu tesnost, az to budes ohybat bacha vydava to neprijemny zvuky
riman
Sunday 12 March 2006 - 00:23:07 Citovat
Host
a nebolo by lepsie, dat nejaky kus gumy medzi tesnenie a karoseriu. Tym by sa objem tesniacej plochy zvacsil a mozno, by to prestalo. Len tak ma to napadlo, lebol ked som mal stresny nosic, tak to tusim nerobilo. (to bol kov pod tesnenim)
Martas
Sunday 12 March 2006 - 06:50:05 Citovat
Host
riman napsal ...
a nebolo by lepsie, dat nejaky kus gumy medzi tesnenie a karoseriu. Tym by sa objem tesniacej plochy zvacsil a mozno, by to prestalo. Len tak ma to napadlo, lebol ked som mal stresny nosic, tak to tusim nerobilo. (to bol kov pod tesnenim)


Napred identifikuj v cem je problem, ale vlepovat tam nejakou gumu me pripada jako nestastny reseni, ty tesneni jsou myslim duty a rek bych ze by se ti to pak zdeformovalo a netesnilo to o kousek vedle to uz spis vymenit cely tesneni .... Jestli jsi tam mel zahradku, muzes mit tu gumu posunutou treba smerem dolu, ale samo i vymackamou smerem nahoru.
jakub-kosice
Sunday 12 March 2006 - 09:24:58 Citovat
Host
podla mna by bolo najlepsie kupit origo tesnenie a nelepit tam kadejake nahrady co ti aj tak nic nevydrzia skus sa pozriet na tesnenie medzi pred a zad dverami

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1356 sec,0.1083 z toho dotazů.