• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra G - klepani v interieru (lista, priradka ...)
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Fanda
Saturday 18 March 2006 - 12:15:51 Citovat
Host
Ahoj chlapi,

mam Astru G II 1.4, rv. 10/2004, najeto cca. 17.500km. V posledmi dobe (cca. 3-4 mesice) se mi z interieru zacina ozyvat cim dal vice pazvuku (klepani, chrasteni) - zacinam mit pocit, ze jsem si s autem koupil i chrestyse ...

1. drnceni listy pod prednim oknem
2. klepani od prihradky spolujezdce
3. klepani 'odkudsi' z pod stredoveho panelu
4. klepani/loupani z pod volantu

Ad. 1 - nasel jsem na foru, ze ta lista je celkem bezna zalezitost, takze sezenu oboustrannou lepici pasku a nejak to slepim...

Ad 2 - Podeziram mechanismus uchyceni te prihradky. Ty zobacky se mi zdaji byt celkem volne, tak mozna oblepit lepici paskou? Jestli nekdo vite, pls. poradte. Ta prihradka je nejvetsim zdrojem kravalu... ((

Ad 3 & 4 - Please HELP! ;( Fakt nevim... zkousel jsem prenastavit volant - na chvili to prestane a pak jak jedu po kostkach, tak to zase praska/klepe/loupe

Dik za jakekoliv konstruktivni pripominky.
Martas
Saturday 18 March 2006 - 12:22:01 Citovat
Host
Fanda napsal ...

1. drnceni listy pod prednim oknem
2. klepani od prihradky spolujezdce
3. klepani 'odkudsi' z pod stredoveho panelu
4. klepani/loupani z pod volantu


Doufam ze me neukamenuji Astrari, ale ja kdyz presednu do jakekoliv firemni AG (vsechny jsou do 3 let stari a maji najeto 20 - 100 000 km) tak ruzne pazvuky slysim i na normalni silnici a na dlazkach se podobne ozyvaji i z VeBe (napriklad to lupani volantu a praskani palubky je normalni jev) takze mozna jestli spis jen nemas prilisne naroky Astra neni Mercedes tridy S ...

Navic nejsem si jist, ze 10/2004 uz neni z Polska a v tom pripade no comment !
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno So bře 18 2006, 12:24 ]</span>
NIO
Saturday 18 March 2006 - 12:30:53 Citovat
Host
praskani ve volantu je zapricineno prasklym krouzkem voditka ridici tyce volantu nebo zadrenym protahovacim kusem mezi klouby rizeni nad pedaly.
dada
Saturday 18 March 2006 - 17:38:45 Citovat
Host
já mám najeto 100tis, občas řachtá lišta pod oknem jinak nic, akorát kamínky.... _s103 , dcera si je schovala do dveří, myslel jsem že mě trefí nešlo to najít odkud to chrastí _rendek
Fanda
Sunday 19 March 2006 - 14:00:37 Citovat
Host
No jo, Mercedes to fakt neni... Ale tak nejak jsem doufal, ze v aute s najezdem pod rekneme 50.000 km by tech pazvuku nemuselo byt tolik. Preci jen, zase az tak lacine auto to neni, aby clovek nepovazoval 'ticho v interieru' za samozrejmost

Jen doufam, ze nove generace jsou na tom lepe, jinak vazne nevim... No, kdyby vas nekoho napadlo jeste neco ohledne te prihradky, byl bych vam vdecen. Cau
dada
Sunday 19 March 2006 - 19:23:24 Citovat
Host
záleží na tom co v ní lupe, vyndej jí a prohlídni, taky se tam může dotýkat kabel a na hrbolech bubnuje
Stefan
Wednesday 22 March 2006 - 10:53:51 Citovat
Host
Mne to drnčí niekde vľavo v prístrojovej doske takmer pri okne, vie mi niekto poradiť, čo to môže byť?

Ešte pridám skúsenosť: Pred časom mi čosi sústavne vŕzgalo niekde vzadu, nedalo sa presne špecifikovať, že kde. Pomohlo premazanie zámku kufra a je ticho. Vôbec sa nezdalo, že by ten zvuk šiel práve odtiaľ, ani v servise nevedeli prísť na to čo to je, až náhodne som vypátral ten zámok.
Broky
Monday 24 April 2006 - 09:12:01 Citovat
Host
Koupil jsem si také Astřci G caravan 1.6 16V rok 98 a mám ten samý problémek, také se mi ozývají různé zvuky, není to sice moc intezivní ale tročku mi to štvě... asi začnu pátrat odkud se to ozývá...
bracha
Monday 24 April 2006 - 12:38:08 Citovat
Host
Jo u oplu je to normal __;
Ja to resim musikou z radia a je to fajn
Fanda
Tuesday 10 October 2006 - 16:37:00 Citovat
Host
FYI, podarilo se mi zbavit klapani v prihradce. Podle vseho zpusobuje klapani lista, ktera rozdeluje vodorovne prihradku. Pri prejezdu nerovnosti se chveje a vydava pazvuky. Ja to vyresil tim, ze jsem do horni casti dal textilni pakl s CD-cky a do zbyvajici mezery nacpal slozeny hadr, kterym otiram prach z pristrojovky.

Definitivni ticho ale bohuzel nenastalo, protoze se pro zmenu zacalo ozyvat klepani odnekud z pod stropniho tapecirungu ... Zkusim prohledat poradnu, ale kdybyste mel nekdo nejaky tip... (zda se, ze se kraval ozyva ze zadni casti).

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1846 sec,0.1257 z toho dotazů.