• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
velka spotreba, problem s motorom
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Marek
Thursday 23 March 2006 - 14:48:36 Citovat
Host
Uz dlchsi cas mi blbne opel corsa 1.2 eco r.v. 96

velka spotreba (cca 10L), strasne cierny dym(nie vzdy).. Proste jazdim, zastavim na stopke, a auto zacne skapinat, dusit, nejde do otacok atd necha ma vysiet v strede cesty..... potom potom behom cca 1min - 3min sa rozbehne a otacky na nejaky cas vybehnu hore.. Inokedy zas spravi ze nejde nastartovat, pomoze len plnny plyn a naskoci plyn pustit a cakat. Auto ide akoby na tri valce, potom si zase same prida a ked sa ustaly ide...(hlavne vtedy ide ten cierny dym).. A skoro som zabudol este sa pocas jazdy rozsvieti niekedy ta oranzova kontrolka
Bol som v servise a tam mi povedali ze daco nebolo nabudene ale ze to uz spravili... akurat zobrali peniaze a nic z toho
NIO
Thursday 23 March 2006 - 16:18:45 Citovat
Host
tak to pisu uz po 3. vzdy se mi to smaze
ted to uz odeslu.
pokud to kouri a nejede ajde na 3 tak to muze zrat olej a pak to nebude mit tlaky.
pokud to nema jen tah tak vaha vzduchu
pokud to chcipe za tepla tak cidlo otacek kliky a nebo krokovy motorek.
Vsechny tyto problemy ale dela i EGR ventil. tak by ho bylo potrerba vycistit nebo zahodit a vymenit.
marek
Thursday 23 March 2006 - 16:24:50 Citovat
Host
No olej to nezere vobec, ma to 110 tisic, ono to taha ale sem tam dusi
Vraj to moze byt skrtiaca klapka.... Ps: ono este ked to zblbne je dost citit vo vnutry benzin

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1589 sec,0.1276 z toho dotazů.