• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
opět brzdy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
kalach1
Sunday 26 December 2004 - 21:28:51
Host
na VeBe ´98, motor X20XEV při silnějąím brľdění se celé auto chvěje.... kotouče a desky na předku nové ( cca 2000 km najeto od výměny ), na zadku stočené kotouče, desty cca 50% ..... nikdy to nedělalo, aľ poslední týden... Nevíte někdo, co to můľe být ?
NIO
Sunday 26 December 2004 - 23:07:33
Host
zkroucene kotouce tplem a chladem i nove !!
utrzene desticky
nejaky cep nebo silentblok
Anonymous
Monday 27 December 2004 - 09:06:09
Host
Teplem a námahou pokroucené zadní kotouče. Ony to stáčení ne vľdy dobře nesou. Závada se projevuje tak, ľe občas po silnějąím přibrľdění se auto roztřese někdy se to naopak sklidní.Dokonce to troąku kope do pedálu a chvěje volantem.Předky větąinou drľí, ale i nové hlavně no-name se rády pokřivý. měl jsem stejné problémy i stáčené kotouče. Vyřeąil to aľ nákup nových a byl klid.Ostatni moľné příčiny viz NIO
kalach1
Thursday 30 December 2004 - 18:06:32
Host
Jeątě k těm kotoučům... byl jsem v servisu, s největąí pravděpodobností to jsou fakt ty stočené na zadku, co rozklepou celý auto. Tak jsem chvíli hledal a naąel jsem celkem dva druhy:
OZ Zimmermann vrtané, nebo FERODO. Nemáte někdo zkuąenosti s jedněmi, či druhými, které by byly lepąí ?
Díky
EnRico
Monday 03 January 2005 - 19:47:30
Host
Já jsem zkroutil přední origo na Astře G po jednom brľdění ze 140 na 0.
kalach1
Monday 03 January 2005 - 21:10:52
Host
Předek jsem nechal zkontrolovat, jsou tam vrtaný OZ ZIMMERMANN a jsou v pohodě, jen zadek je v háji, asi uľ byl přílią slabý na stočení.... Tak přemýąlím, ľe ZIMMERMANNY hodím i na zadek....
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1958 sec,0.1533 z toho dotazů.