• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
prasknuta pruzina
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
ms
Friday 31 December 2004 - 09:46:49
Host
mam prasknutu zadnu lavu pruzinu perovania. Ako to vymenit? potreboval by som aj adresu nejakeho vrakaca kde mi to poslu na dobierku, alebo nermate niekto zvysnu? dik
vebe 1,6 16V /98 sedan x 16 xel
NIO
Sunday 02 January 2005 - 09:17:07
Host
ako vymenit??
sundat kolo,povolit spodni sroub tlumice,odmontovat vnitrni plastovy kryt blatniku, povolit 4 srouby celeho drzaku tlumice, vyndat celek, nasadit stahovaky, prouzinu stahnout a povolit a vytahnout.
zpetna montaz - opak.

vzdy ale ber cely par pruzin - nikdy ne jen jednu. aby byly stejne unavene, jinak by ti mohlo auto napadat na jednu stranu.
riwal
Sunday 02 January 2005 - 14:36:34
Host
A bacha na ten stahovák pruľin - pokud by ti povolil a pruľina vystřelí, tak tě to zabije, uľ jsem viděl pěkně zdemolovanou gáráľ i s majitelem kdyľ ji jenom svázal provazem.
Anonymous
Sunday 02 January 2005 - 14:54:05
Host
Plne souhlasim s Riwalem-s pruzinama neni zadna sranda
riwal
Sunday 02 January 2005 - 15:44:16
Host
No já bych to nechal radąi na servis nebo na někoho kdo má na to vybavení a fortel - kdyľ se takhle ptáą, tak to nedělěj - dobrá rada.
fist
Monday 03 January 2005 - 17:01:34
Host
lol riwal - mno trouba ten kdo si na to bere provaz, my to pred cca 6 lety delali nouzove na mazde (kus praskle pruziny) tak, ze jsme stahli ten zbytek retezem, kdyz bylo rameno podlozene a auto na nem. secko bylo perfektni do doby, nez jsem ve finale dotahoval horni matku tlumice (sportovni verze, 3 cestny tlumic, nahore v zavitnici byl ventil, kter byl ovladan elektronikou podle stylu jizdy). Protoze jsem nemel momentovy utahovak, zkusil sem to rukou, mno a asi sem byl pretrenovany ci co proste to povolilo a olej vystrikal vsude okolo. Ale pruzinu jsme vymenili
ms
Tuesday 04 January 2005 - 08:44:48
Host
dik za radu, dnes idem po pruzinu, stahovak mam poctivo urobeny. a ako mi poradil NIO zoberiem radsej obidve.
riwal
Tuesday 04 January 2005 - 09:35:31
Host
No to určitě obě - jinak bys to měl nakloněný.
ms
Wednesday 05 January 2005 - 09:35:34
Host
chcapi a je to. pol dna spinavej prace (prsalo a vsetko bolo od blata) a uz som odbornik na vymenu zadnych pruzin. Poviem pravdu bal som sa toho, ale nebolo to az take strasne. Dik vsetkym a cakam co sa mi pose.... teraz.
maros
ms
Wednesday 05 January 2005 - 09:37:55
Host
a este zohnal som ich kus za 500,- Sk, z 98. Dobre?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2598 sec,0.2052 z toho dotazů.