• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sportovní maska - ATEST ??? Pokus o pokutu...
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Michal
Monday 17 April 2006 - 20:47:11 Citovat
Host
Tam jsem se zatím nikdy nepodíval, ale byl jsem loni v létě v Hradci Královým na TUNINGU a tam stáli policajti přímo u výjezdu a brali to tam.....
Michal
Monday 17 April 2006 - 20:49:50 Citovat
Host
Mě nejvíc štve to když jedu a vidim oktávku s majákama jak bere upravenýho passata a kolem nich projíždí satará škodovka vsadim se že bez technický schnilá na prach a oni ji nechaji v pohodě projet
JOB
Monday 17 April 2006 - 21:17:04 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Michale ale ruku na srdce,opravdu tam nemáš nic jinýho než tu jinou masku? Mě se tuning líbí ale musí to být vytuněný a né oplácaný ptákovinama.
To že policajti pruděj si nemusíme říkat to všichni víme.Já mám jen pocit že si za to ty kluci tak trochu samy.Každej nakydá na auto hromadu tuningu ,pak se hecujou na silnici a policajti je nemůžou chytit protože na to nemaj auta a tak si léčej mindráky na nás co si tam dáme něco navíc.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Michal
Monday 17 April 2006 - 21:26:42 Citovat
Host
Opravdu ne, jsou to gumy................... Uvažuju ještě o foliich mám známýho ten to lepí proesionálně, ale mít je jen vzadu kuli policajtum to se mi vůbec nelíbí. Možná mě na pokutě nešetřil kuli tomu že mám celkem pěknou SPZ
Marv
Tuesday 18 April 2006 - 09:15:52 Citovat
Host
Ahoj, když tady tak čtu, tak mě to celkem znervoznilo. Chci si koupit angel eyes na VeB od fk automotive, myslíte, že by mě mohli kvuli tomu nějak prudit?
X3
Tuesday 18 April 2006 - 09:50:50 Citovat
Host
Michal - zdar, mohl bys sem nekam hodit foto te masky? Nebo me na mail... Email chtel bych docela videt jak to vypada, mam taky "OC", diky
tomik-tomik
Tuesday 18 April 2006 - 10:25:42 Citovat
Host
qpc napsal ...

Michal: s timhle se nedej,nijak to neomezuje funkčnost,nezvyšuje to nebezpečí poranění.Chápu křídla a jiné voloviny,ale tahokov v masce ne..
Jinak přes Tábor jsem zatim nikdá neměl problémy,to spíše U Hradce a u Olomouce..
a hlavně Bruntál a okolí tam sou nějvětší chcípáci ?lola
m.a.x.i.m.u.s
Tuesday 18 April 2006 - 10:40:48 Citovat
Host
Michal napsal ...

Opravdu ne, jsou to gumy................... Uvažuju ještě o foliich mám známýho ten to lepí proesionálně, ale mít je jen vzadu kuli policajtum to se mi vůbec nelíbí. Možná mě na pokutě nešetřil kuli tomu že mám celkem pěknou SPZ

Možné to je, protože já měl na minule Omeze 1Z3 9998 a vyslech jsem si taky párkrát, že jsem si měl ještě chvilku počkat abych měl 9999 a tam mi dali taky sadu za výfuk u kterého chtěl vidět homologaci, jindy zase vykládal jak mě změřili, že jsem nejel 50, ale že tentokrát mi to teda prominou a takové řeči...
Teď už je 1116 tak nedráždí ?lola

Šly by prosím ty fotečky a info na email Email jak jsem prosil na minulé stránce?
Díky moc _;
Michal
Wednesday 19 April 2006 - 11:07:49 Citovat
Host
Vyfotim a večer pošlu
Anonymní
Sunday 30 April 2006 - 12:04:36 Citovat
Host
Michal napsal ...

Vyfotim a večer pošlu



prosím také foto, mám taky OC a sháním masku. Popř i kontakt kde se dá sehnat .Díky

Email



Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2323 sec,0.1897 z toho dotazů.