• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vymena motoru CORSA
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
cube
Wednesday 26 April 2006 - 18:57:30
Host
mam corsu B 1,0 12v a planuju tu samou vec....vymenit motor...preptal sem se a sehnal sem cloveka co ma 40 let zkusenosti s oplama ...rikal ze neni problem ..prevodovka je stejna atd...budu tam davat 1,6 z corsy gsi ...ale de tam i astra stara 98 ...a i ta 03 nebo kdy se to zacala delat...z novy astry ma znamej v corse 1.4 16v nedelal to uz ji tak koupil ale jezdi to fakt super ...jestli si nekde ze severnich cech ..ja z jablonce tak se ozvi na Email a ja ti dotlacim cislo na toho cloveka co mi to bude delat... jinak rekl si 10000 i z motorem...ale ten byl z 8v z astry 96 ...takze sem si sehnal ...
Martas
Wednesday 26 April 2006 - 19:06:48
Host
cube napsal ...

mam corsu B 1,0 12v a planuju tu samou vec....vymenit motor...preptal sem se a sehnal sem cloveka co ma 40 let zkusenosti s oplama ...rikal ze neni problem ..prevodovka je stejna atd...budu tam davat 1,6 z corsy gsi ...ale de tam i astra stara 98 ...a i ta 03 nebo kdy se to zacala delat...z novy astry ma znamej v corse 1.4 16v nedelal to uz ji tak koupil ale jezdi to fakt super ...jestli si nekde ze severnich cech ..ja z jablonce tak se ozvi na Email a ja ti dotlacim cislo na toho cloveka co mi to bude delat... jinak rekl si 10000 i z motorem...ale ten byl z 8v z astry 96 ...takze sem si sehnal ...


Prevodovka v 1,0 a 1,6 urcite stejna neni a zdaleka se nebude menit jen motor ...


[ Upraveno Wednesday 26 April 2006 - 19:09:12 ]
Ozzy_TCO
Wednesday 26 April 2006 - 20:04:15
Host
Zdar
No, převodovka je jiná, řídící jednotka taky a myslím, že elektrika taky.. teď v Kopřivnici na srazu se mě ptal na ten samý problém jeden kluk.. Nejsi to náhodou ty? Viz foto.. Odkaz

Martas
Wednesday 26 April 2006 - 20:07:17
Host
Ozzy_TCO napsal ...

Zdar
No, převodovka je jiná, řídící jednotka taky a myslím, že elektrika taky.. teď v Kopřivnici na srazu se mě ptal na ten samý problém jeden kluk.. Nejsi to náhodou ty? Viz foto.. Odkaz




Nejsem, navic ja bych se do podobne silenosti nepoustel. Ona muze bejt zcela odlisna i brzdova soustava, palivova soustava, brzdy ani napravy nejsou na silnejsi motor domenzovany ale to je kazdyho vec v cem se chce zabit.
Ozzy_TCO
Wednesday 26 April 2006 - 20:19:12
Host
To Martas.. ten dotaz nebyl na Tebe ale to je jedno... Máš pravdu s těma nápravama. Brzdy taky...
Martas
Wednesday 26 April 2006 - 20:22:40
Host
Ozzy_TCO napsal ...

Máš pravdu s těma nápravama. Brzdy taky...


Proc tvrdis v kazdym vlakne neco jinyho, tady ze je vlastne s vyjimkou kastle vse jiny a v tomhle vlakne Odkaz ze ne ?
Bad.Man
Thursday 27 April 2006 - 12:25:13
Host
Prozradí mi někdo k čemu se tohle vlákno vztahuje??? Nebo co je dotaz a co odpovědi ???? Případně proč je založený nový vlákno jen s odpověďma ????

Nechápu to .... tadle poradna se fakt nedá udržet v pořádku ....
Martas
Thursday 27 April 2006 - 12:35:37
Host
Bad.Man napsal ...

Prozradí mi někdo k čemu se tohle vlákno vztahuje??? Nebo co je dotaz a co odpovědi ???? Případně proč je založený nový vlákno jen s odpověďma ????

Nechápu to .... tadle poradna se fakt nedá udržet v pořádku ....


Dle me misto odpovedi dal novy vlakno, objevilo se to vcera fvecer, myslim ze to klidne muzes smaznout.
Bad.Man
Thursday 27 April 2006 - 12:45:21
Host
OK zatim ho zamknu .... Odpovědi případně do původního vlákna - Výměna motoru Odkaz

[ Upraveno Thursday 27 April 2006 - 12:47:45 ]
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1505 sec,0.1193 z toho dotazů.