• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nejaka kontrolka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
jerry333
Thursday 27 April 2006 - 10:34:12 Citovat
Host
Ahoj! Mam Opel corsa 1,4 benzin R.V. 1998 naj 108 000km A v poslednej dobe (asi mesiac) Mi svieti kontrolka ktora neviem co znamena( zial nemam manual k autu. Nema niekto na stiahnutie? moj mail Email ). Je v spodnom riadku vedla kontrolky airbagu. Je oranzova a je tam cosi v tvare pismena Z a vovnutri je blesk. Rozsvieti sa az ked sa zohreje motor. Niekto mi hovoril ze to moze byt lambda sonda iny ze dobijanie. Neviete mi poradit?
Martas
Thursday 27 April 2006 - 11:44:20 Citovat
Host
jerry333 napsal ...

Ahoj! Mam Opel corsa 1,4 benzin R.V. 1998 naj 108 000km A v poslednej dobe (asi mesiac) Mi svieti kontrolka ktora neviem co znamena( zial nemam manual k autu. Nema niekto na stiahnutie? moj mail Email ). Je v spodnom riadku vedla kontrolky airbagu. Je oranzova a je tam cosi v tvare pismena Z a vovnutri je blesk. Rozsvieti sa az ked sa zohreje motor. Niekto mi hovoril ze to moze byt lambda sonda iny ze dobijanie. Neviete mi poradit?


Diagnostika nebo vyblikani ECU ti rekne vic .....
Brouček
Thursday 27 April 2006 - 12:02:30 Citovat
Host
jerry333 napsal ...

Ahoj! Mam Opel corsa 1,4 benzin R.V. 1998 naj 108 000km A v poslednej dobe (asi mesiac) Mi svieti kontrolka ktora neviem co znamena( zial nemam manual k autu. Nema niekto na stiahnutie? moj mail Email ). Je v spodnom riadku vedla kontrolky airbagu. Je oranzova a je tam cosi v tvare pismena Z a vovnutri je blesk. Rozsvieti sa az ked sa zohreje motor. Niekto mi hovoril ze to moze byt lambda sonda iny ze dobijanie. Neviete mi poradit?

Pokud by to bylo dobíjení,tak ti svítí kontrolka se znakem baterie.V každé případě nech napojit na PC a budeš mít klid.Hlavně neměň žádné součástky,pokud nemáš jistotu,kde že je ta závada
jerry333
Thursday 27 April 2006 - 12:11:21 Citovat
Host
Dik Uz som objednany na diagnostiku. V utorok uz aj idem. Potom dam vediet co mi povedali.
Bad.Man
Thursday 27 April 2006 - 12:14:14 Citovat
Host
Tipuju že to je kontrolka chyby motoru - tudíž servis a diagnostika ..... nejčastější závady hledej tady v poradně - čidla teploty, vačky, kliky, AGR, lambda - je toho fakt moc .... diagnostika neřekne většinou přesně (i když se to tak zdá) ale aspoň tě někam nasměruje ....
jerry333
Wednesday 10 May 2006 - 15:04:46 Citovat
Host
Ahoj! Tak som bol na diagnostike a zistili ze lambda sondu je treba vymenit. Som rad ze to neni nic vaznejsie. Tak zatial CAU!

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1459 sec,0.1057 z toho dotazů.