• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
CCRT 700
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kryshna
Friday 28 April 2006 - 15:45:47 Citovat
Host
Zdravim, mam ve sve VEBE toto radio... bohuzel uz ne menic na cd a vzhledem k tomu ze mam obrovske mnozstvi hudby rad bych pripojil k tomuto radiu menic.Tady na forech jsem nasel zminku o menici primo k CCRT700 - jednalo se o CDC03 od Philipsu, bohuzel ale nejsem schopen nikde na internetu tento model najit, takze predpokladam autorovu chybu.Proto vas prosim o konkretizaci typoveho oznaceni CD menice k CCRT700.A jeste bych mel jinou otazku, je mozno k tomuto radiu pripojit jiny menic?
A nebo uplne nejlepe... jake jine radio s MP3 ktere se da pripojit a bude mi fachat i display i volant?
Pokud mozno bez nutnosti tech redukcnich prvku... Potreboval bych konkretni typy radii ktere mate ve svych VEBE a ktere behaji bez problemu.Nasel jsem sice zminku o VDO ale pouze jeden konkretni typ radia, ktery uz dnes neni zrovna moc dostupny (poctem kusu ).Diky za dopovedi
kratein
Friday 28 April 2006 - 22:17:42 Citovat
Host
Tady jsou stránky kde by jsi mohl měnič k CCRT 700 sehnat. Odkaz
kutulin
Tuesday 23 May 2006 - 08:55:49 Citovat
Host
Mám beckovou VECTRU a v ní CCRT 700 a tedy bez CD menice. Můžete mi prosím info kdo ho má jak je s ním spokojený (s měničem)? Dost jsem tady narazil na to, ře to přeskakuje,vynechává,nenačítá vypálená CD atp. Jaká je nejlepší varianta k ccrt 700? Děkuji Jarda.
kutulin
Monday 05 June 2006 - 19:27:00 Citovat
Host
Tak si i sam odpovim. Jiz mam vse vyreseno: koupil jsem auto se 700 radiem bez cd menice. A abych shanel skrinku - prihradku u spolujezdce, dale menic samozrejme starsi a k tomu doufat, ze bude fungovat a prehravat vypalená CDcka a samozrejme bez MP3, tak jsem radeji ke svemu MDA, ktere stale vozim s sebou protoze ho pouzivam jako telefon, jako zaznamnik, jako navigaci a mimo jine jako MP3 přehrávač, tak jsem jen za 3 stovky pořidil kazetový adapter vse propojil a mám v aute temer hifi zvuk. Je lepsi nez z radia o kazete ani nemluve, popravde jsem takovou kvalitu necekal. Nestrachuji se, ze mi nekdo vybere slozite porizeny a zapojeny cd menic, nemusim stale vypalovat ruzne mix CD a behem nekolika minut mam nove skladby nahazene v MDA z pocitace. Kartu zde mam 1giga..Kdo nema MDA nebo PDA tak obycejna MP3 staci. Tot vse, takto levne jsem vse vyresil a jedina nevyhoda je, ze musim pred jizdou si navolit ceda ktera chci poslouchat, protoze za jizdy to sice jde,ale s nebezpecim. Pro vasi predstavu mam Vario Qtek 9100 a musim pripomenout, ze navigace TOMTOM samozrejme bezi soubezne s prehravacem Win.Mobile a do toho v pohode chodi SMS i příchozí hovory. Zdravi vas Kutulin. zde je odkaz pro toho kdo nevi co si poridit za dalsi _; hracku: Odkaz

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2060 sec,0.1681 z toho dotazů.