• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
hluk při jízdě
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
guff
Saturday 08 January 2005 - 20:45:15
Host
Ahoj, tohle téma tady určitě uľ bylo, takľe spíą jen pro jistotu.Od 110km/h mi VB2.0 98caravan dost hlučí, jde to ze zadu, takový temný jednolitý "valivý" hluk, měl jsem starou Vectru91, ale tohle jsem tedy neslyąel. Po čem mám jít nejdříve? - odchlíplé liąty?!?, loľiska, pneumatiky. Moľná si sám právě odpovídám. Kdyľtak tak budu vděčný za radu. Díky
klubo
Saturday 08 January 2005 - 21:57:28
Host
loľiska bys asi slyąel i při niľąí rychlosti, ale nevim....
Toli
Saturday 08 January 2005 - 23:27:46
Host
Ahoj zkus to jestli to dělá i do zatáček podle toho bys poznal loľiska pak zkus přehodit přední za ty zadní nebo jestli máą letní tak vyzkouąej ty nebo jestli nemáą roletu v kufru tak ta kdyľ chybí tak je to znát na ty liąty bych moc nevsázel jsou to moje domněnky vyzkoąej a uvidíą zatim čágo.
Anonymous
Saturday 08 January 2005 - 23:50:58
Host
V zatáčkách to nedělá, ten zvukhluk se objeví aľ při vyąąí rychlosti na dálnici. Fakt=místo rolety dřepí pes,zkusím zatáhnout.Obutí je letní/mám káru jeątě čerstvě dovezenou a tak jsou to vlastně první dojmy.
riwal
Sunday 09 January 2005 - 18:03:05
Host
Mám stejný auto, ale hluk by bejt neměl. Myslím, ľe jde o loľiska. To ľe to v zatáčkách nedělá to jen potvrzuje, protoľe v zatáčce je loľisko v bočním tlaku a vůle se kompenzují, takľe můľe ztichnout. Mimo jiné loľiska se musí měnit s celým nábojem - kotoučem, nejde jen loľisko.
LarryE
Monday 10 January 2005 - 11:54:30
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Zmrvený loľisko je slyąet dobře i v případě,ľe to jen zvedneą,sundáą kolo a nábojem rukou zatočíą.

LarryE
Chibama se človjek učý
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2005 sec,0.1553 z toho dotazů.