• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vrže spojka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Francek
Wednesday 17 May 2006 - 22:56:27 Citovat
Host
Ahoj vespolek, trápí mě vrzání spojky v Corse 1.4i (1997). Když po jízdě vypnu motor a sešlapuju spojku, tak vrže. Spojka zabírá krásně v půlce a jde celkem zlehka, ale chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s tím vrzáním. Bude to asi někde u pedálu a nebo v tom lanku... ch jo. Dík za reakce
JardaB
Wednesday 17 May 2006 - 23:05:17 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No co, hledat, najit a namazat _; Predpokladam, ze je tam prevod lankem - pokud je lanko obalene plastem, tak to nemazat (mozna neuskodi ale myslim, ze se to nema - klouze to dobre). Me to u rendlika tezce drhlo az skoro uvnitr spojky, byl tam pakovy prevod s vyliskem v doliku - neveril jsem, ze to muze mit takovy efekt, po namazani chodilo jak nove
Mimochodem, pro podobne ucely vozim v aute WD40, resi vsechny podobne problemy. Nazory na nej jsou nejednoznacne ale neda se mu uprit ze zaleze po nastrikani vsude a asi i maze. Nedavno jsem do dveri nastrikal neco na slepo vsema dirama kolem zamku a ty chodi jak nove, predtim to uz pekne drhlo

[ Upraveno Wednesday 17 May 2006 - 23:28:38 ]

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Ascona
Thursday 18 May 2006 - 05:49:38 Citovat
Host
WD40 pouzivam taky, je to vyborna vecicka a vsechno krasne promaze a vycisti, zamky i panty chodi porad jako novoucke. Navic to ma takovou tu hadicku, ze se s tim clovek dostane vsude. Takze s tim treba vystrikavam nad prahem tu tesnici gumu, kde bych se jinak normalne s voskem nedostala _;
NIO
Thursday 18 May 2006 - 11:16:24 Citovat
Host
prostrikni ulozny cep pedalu a pak to bocni pero co ho vraci a ten hacek na konci lanka, pokud to nepomuze a jde to zervnitr auta tak vymen lanko.
qpc
Thursday 18 May 2006 - 18:14:39 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
podle mě vrže to zpětné pero u pedálu

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1413 sec,0.1155 z toho dotazů.