• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cuká motor na Corse B
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Torque
Friday 14 January 2005 - 12:15:24
Host
Při startovaní za studena mi asi za 10 sek. po nastartování asi ąestkrát cukne motor, i ve volnoběhu. Kabely jsou nove a za tepla má motor volnoběh normální. Motor 1.2 8V 33 kW. Čím to můľe být. Předem díky.
riwal
Friday 14 January 2005 - 13:31:26
Host
Svíčka - dokud je studená.
Torque
Tuesday 08 March 2005 - 12:29:50
Host
Teď jsem vyměnil svíčky NGK a kabely, ale stále to cuká, sice méně, ale cuká. Můľou to být cívky? Díky.
NIO
Tuesday 08 March 2005 - 17:06:21
Host
Torque195.113.211.81 napsal ...
Teď jsem vyměnil svíčky NGK a kabely, ale stále to cuká, sice méně, ale cuká. Můľou to být cívky? Díky.


zkus zaskripnout zpetne vedeni benzinu klestemi a zkus to.
K_P
Monday 21 March 2005 - 19:39:45
Host
Nevím kam to zařadit tak jsem to ąoupnul sem. Ono je to v základu vlastně stejný problém, ľe to cuká. Svítila mi kontrolka motoru tak jsem byl v Oplu na diagnostice motoru kde bylo zjiątěno zanesení AGR ventilu, ten byl následně vyčiątěn a vąe přestalo. Po půl roce začala znovu svítit kontrolka tak sem zajel radąi do Bosch servisu (pěkně jsem si naběhl, cena byla vyąąí neľ v Oplu a jeątě jsem tam musel auto nechat půl dne asi aby nevypadalo blbě ľe za pět minut práce si berou tolik peněz). Odborně mi bylo řečeno ľe je v háji čidlo mnoľství nasávaného vzduchu ( cena 10.500,-)a ľe s tím můľu normálně jezdit pouze to můľe mít vliv na spotřebu a výkon. Poslední dobou ale začínám mít problémy. Nedřív neąlo jednou auto nastartovat to jsem si řekl ľe zapracovala vlhkost. Později se začalo při studeném motoru auto cukat to jsem si myslel ľe je to kvůli studenému motoru. Dnes při teplotě hodně nad nulou jsem vąak zůstal stát v křiľovatce, s plynem na podlaze jsem odskákal mimo. Auto se prostě rozjelo, ale hned jsem přiąel o veąkerý výkon a zase jsem stál. Četl jsem tady o problémech s váhou vzduchu. Myslíte ľe je to tím čidlem nebo tou váhou, obojí není levná záleľitost, tak abych nevyhodil peníze za něco co třeba hned nepotřebuju. Koupil jsem totiľ Corsu, která má snad asi vąechny vady o kterých píąou ľe mají Corsy.
NIO
Monday 21 March 2005 - 19:51:29
Host
tlak benzinu??
riwal
Monday 21 March 2005 - 19:52:46
Host
Vąchno by měla dignostika ukázat, zajeď do Opla nech si jí udělat a kdyľ se budeą tvářit, ľe si to u nich necháą opravit a objednáą se, tak by i měla bejt zadarmo. Pak si nech opravit někde levnějc.
K_P
Monday 21 March 2005 - 19:54:59
Host
2 NIO
To mě nestraą ľe by daląí závada na seznam?
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2095 sec,0.1615 z toho dotazů.