• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Corsa 1.0 12V
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Šimonda
Wednesday 07 June 2006 - 12:02:00 Citovat
Host
Pořídil jsem si Corsicku r.v. konec 98, mam ji po duchodcich, garazovana, serv. kniha s posledni datumem min. rok a ma najeto uprimnych 47 000....I vnitrek je jako novy....Chci se zeptat, zda jde u ni zvysit vykon, za kolik o kolik´si vezme vice...Vse je puvodni, svicky jsem vymenil, na co je potreba se jeste zamerit. Na co se doporucujete zamerit.....Jsem s ni zatim naprosto sokojeny............
JOB
Wednesday 07 June 2006 - 14:05:15 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Teď opravdu nevím jestli si náhodou neděláš srandu __; Koupíš si auto 1,0 a pak chceš zvyšovat výkon ?
To si přece musel vědět že to nebude žádnej trhač asfaltu.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Wednesday 07 June 2006 - 15:18:40 Citovat
Host
Šimonda napsal ...

Pořídil jsem si Corsicku r.v. konec 98, mam ji po duchodcich, garazovana, serv. kniha s posledni datumem min. rok a ma najeto uprimnych 47 000....I vnitrek je jako novy....Chci se zeptat, zda jde u ni zvysit vykon, za kolik o kolik´si vezme vice...Vse je puvodni, svicky jsem vymenil, na co je potreba se jeste zamerit. Na co se doporucujete zamerit.....Jsem s ni zatim naprosto sokojeny............


Nejlevnejsi a nejrychlejsi bude to prodat a koupit neco jinyho se silnejsim motorem ....
legionar
Wednesday 07 June 2006 - 18:56:55 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
Ano omegu MV6 moc mi to nežere asi tak 14,5 ve městě



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
Šimonda
Thursday 08 June 2006 - 08:11:22 Citovat
Host
Nene, srandu si nedelam, chtel jsem toto auto jelikoz pro jednoho a na Ceske silnice bohate staci! Nechci zvysit vykon, abych mohl po silnici litat, ale aby nestracelo hodne do kopce.....Tady pise o uprave ridici jednotky, chtel jsem se zeptat zda ma nekdo podobnou zkusenost s upravou nebo jak se da tomutu clanku verit....http://opel-corsa.blogspot.com/2004/11/vkon-motoru-corsa-10-12v.html
Martas
Thursday 08 June 2006 - 08:18:36 Citovat
Host
Šimonda napsal ...

Nene, srandu si nedelam, chtel jsem toto auto jelikoz pro jednoho a na Ceske silnice bohate staci! Nechci zvysit vykon, abych mohl po silnici litat, ale aby nestracelo hodne do kopce.....Tady pise o uprave ridici jednotky, chtel jsem se zeptat zda ma nekdo podobnou zkusenost s upravou nebo jak se da tomutu clanku verit....http://opel-corsa.blogspot.com/2004/11/vkon-motoru-corsa-10-12v.html


S benzinovym motorem nic moc neudelas, nejake nachipovani nema temer smysl a upravy stylu zmena casovani ventilu pouzitim jine vacky, uprava pistu, snizeni hlavy, lesteni saciho potrubi atd .... je financne narocne. Navic valna vetsina vsech uprav vyrazne snizuje zivotnost motoru.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1733 sec,0.1383 z toho dotazů.