• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ABS - Vectra A
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Zamek
Tuesday 18 January 2005 - 09:03:10
Host
Dobre rano pratele,
mam Vectru A r.v. 90 a menil jsem cidlo u ABS, sviti kontrolka a potrebuji odstranit chybu na autodiagnostice. Problem je, ze kam prijedu a napichnou mou jednotku na pocitac, tak mi sdeli, ze nemohou navazat spojeni, protoze nemaji uz tak stary softwere, jaky tam udajne je. Byl jsem u Staigra atd. Muzete mi prosim poradit ci doporucit nejaky servis, jsem z Prahy, ale nekam si samozrejme i dojedu.
Predem vsem dekuji za radu.

ZAMEK
(martin.zamecnik@atlas.cz)
klubo
Tuesday 18 January 2005 - 10:15:03
Host
kdyľ odpojíą baterku na 20 min tak by se to mělo smazat
Anonymous
Tuesday 18 January 2005 - 11:41:10
Host
Super trik, dekuji za radu, doufam, ze to pomuze.

ZAMEK
NIO
Tuesday 18 January 2005 - 19:37:28
Host
pokud to bylo cidlem, ABS se vymaze samo po 100m jizdy.
pokud sviti dal je chyba jeste nekde. hlavne aby bylo cidlo stejneho oznaceni jako na druhem kole, nebo puvodni. musi mit stejne oznaceni a tim i hodnoty.
ZAMEK
Wednesday 19 January 2005 - 13:16:45
Host
Zkusil jsem ten trik od Kluba a kontrolka ABS sviti dal. Zkontroluji tedy oznaceni a typ cidla s ostatnimi. Dekuji Niovi za typ.
PanVectra
Thursday 20 January 2005 - 11:27:49
Host
Taky mám problém s ABS. na VeA 93 c18nz. mel sem ubrousene leve predni cidlo, tak sem ho vymenil. ale nemeli s tou zlutou zastrckou, tak sem vzal s hnedou zastrckou. (nevim jestli je v tom nejaky rozdil). chvili to fungovalo, pak to pri urcite rychlosti kolem 130m/h zacinalo kravnout. ted kdyz pusti klicek, tak to nekdy zhasne, nekdy ne. a kdyz seslapnu brzdu pri vypnutem motoru v pedalu brzdy tak nejak zarachoti. neco jako mechanicky pohyb nejakych oz. kolecek. pak to nekdy slape a nekdy ne. V opelu mi ABS napichli a nic nez to cidlo nezjistili. nevim ale pres zimu mi to docela vadi, ze neslape ABS. Obvzlast po pondelku, kdy znamej sundal na prechodu dva chodce. Kdyby mel ABS, tak to mozna prezili...
Dik za prispevky.
NIO
Thursday 20 January 2005 - 18:06:27
Host
PanVectra62.84.133.134 napsal ...
Taky mám problém s ABS. na VeA 93 c18nz. mel sem ubrousene leve predni cidlo, tak sem ho vymenil. ale nemeli s tou zlutou zastrckou, tak sem vzal s hnedou zastrckou. (nevim jestli je v tom nejaky rozdil). chvili to fungovalo, pak to pri urcite rychlosti kolem 130m/h zacinalo kravnout. ted kdyz pusti klicek, tak to nekdy zhasne, nekdy ne. a kdyz seslapnu brzdu pri vypnutem motoru v pedalu brzdy tak nejak zarachoti. neco jako mechanicky pohyb nejakych oz. kolecek. pak to nekdy slape a nekdy ne. V opelu mi ABS napichli a nic nez to cidlo nezjistili. nevim ale pres zimu mi to docela vadi, ze neslape ABS. Obvzlast po pondelku, kdy znamej sundal na prechodu dva chodce. Kdyby mel ABS, tak to mozna prezili...
Dik za prispevky.


je to pouze v jinych hodnotach toho cidla.sezen stejne i oznacenio na kabelu a bude to makat
Anonymous
Friday 21 January 2005 - 14:00:24
Host
Chybové hláąky se dají vyblikat. Seznam hláąek jsem kdysi naąel na slovenském oplovském webu. Já měl ale problém mj. s tím, ľe jsem na diagn. liątě nenaąel drát pro vyblikání těch kódů. I v servisu mi řekli, ľe mi s tím nedokáľou udělat. (VA r.v. 89 C20NE 4x4). Tady na webu jsem se dotazoval taky - se stejným výsledkem. No, a dávat do toho prachy, kdyľ ani nevím co tomu je... Takľe jezdím se ľlutým světýlkem a raději hodně opatrně.
Dallas
Friday 21 January 2005 - 20:15:39
Host
Hosi tak stara Vectra nema diagnostiku ABS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pepa
Wednesday 02 March 2005 - 19:59:26
Host
Dallas213.191.118.45 napsal ...
Hosi tak stara Vectra nema diagnostiku ABS!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hele vyřeąíte to tak ľe kdyľ vyndáte pojistku tak budete brzdit jako kdyby tam ABS nebylo. Pořád jezdit bez ABS a ubrzdit, neľ ABS a chodci na kapotě.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2313 sec,0.2025 z toho dotazů.