• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hluk z převodky
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Obluda
Thursday 22 June 2006 - 08:56:36 Citovat
Host
Ahoj kluci obracim se na vás s prozbou o pomoc,poslední 1 měsic se mi začala dost ozívat převodka,hluk je slyšet jen při vyřazeném kvaltu,ale dost hlasitě,kvaty jdou zlehka,olej jsem vyměnil starý olej byl bez špon nebo jiných částí.Auto má najeto prokazatelních 140ti jedná se o VECTU A 2.0 r.v93.spojka to není je nová jsou nová i ložiska na spojce a když sešlápnu spojku tak hluk přestane,díky moc za názory a rady.Zdraví Obluda
Martas
Thursday 22 June 2006 - 08:59:35 Citovat
Host
Obluda napsal ...

Ahoj kluci obracim se na vás s prozbou o pomoc,poslední 1 měsic se mi začala dost ozívat převodka,hluk je slyšet jen při vyřazeném kvaltu,ale dost hlasitě,kvaty jdou zlehka,olej jsem vyměnil starý olej byl bez špon nebo jiných částí.Auto má najeto prokazatelních 140ti jedná se o VECTU A 2.0 r.v93.spojka to není je nová jsou nová i ložiska na spojce a když sešlápnu spojku tak hluk přestane,díky moc za názory a rady.Zdraví Obluda


Lozisko na skrini ...
Obluda
Thursday 22 June 2006 - 09:21:11 Citovat
Host
Je to opravitelný?Díky
Martas
Thursday 22 June 2006 - 09:25:42 Citovat
Host
Obluda napsal ...

Je to opravitelný?Díky


No jasne vymenit lozisko na prevodovce, spis je to pracny nez nemozny, sice nektery modely VeA maji demontovatelnou spojku i bez vyndani prevodovky, ale lozisto tou dirou asi vymenis tezko.
Obluda
Thursday 22 June 2006 - 11:55:26 Citovat
Host
Super takže zase musim vyndat spojku atd?Jinak díky za rady,nikdy sem se stakovou poruchou nesetkal,je to časté?Díky
Obluda
Thursday 22 June 2006 - 15:09:28 Citovat
Host
Halo chlapi je tam nějdo:::) chci se zeptat nevíte někdo o někom kdo by mi to ložisko vyměnil?Jsem časově vytížený sice mamé doma 2 auta,ale jsem bez svého autíčka takovej nesvuj.Jsem z Plzně.Díky Moc Obluda
KopA
Thursday 22 June 2006 - 17:56:04 Citovat
Host
Ja bych se taky pridal s hlukem ale mam trosku jinej. Podle me na 100% z prevodovky. Dela to neco mezi piskanim a vrcenim ne moc nahlas a to jak na neutral tak v tahu nebo kdyz brzdim motorem. Nejvic to dela 4ka trosku min pak 5ka.

Spousta lidi rika ze to budou vychozeny synchrony nebo neco takovyho tak nevim da se tim neco delat? Hrozi mi casem naka vetsi porucha? Motor ma najeto tak 135tkm je to bezny s tolika kilakama? (nebo mi tam prdli starsi prevodovku? [je to z nemecka pry lehce bourany na predek?!])
Martas
Thursday 22 June 2006 - 17:59:39 Citovat
Host
KopA napsal ...

Ja bych se taky pridal s hlukem ale mam trosku jinej. Podle me na 100% z prevodovky. Dela to neco mezi piskanim a vrcenim ne moc nahlas a to jak na neutral tak v tahu nebo kdyz brzdim motorem. Nejvic to dela 4ka trosku min pak 5ka.


Kdyz to dela i na neutral tak to synchrony nebudou, co to dela kdyz vyslapnes spojku, pripadne v ruznych otackach ?

[ Upraveno Thursday 22 June 2006 - 18:05:01 ]
jakub-ko
Friday 23 June 2006 - 07:46:44 Citovat
Host
dovolim si pouzit toto vlakno mam otazku : kde sa kontroluje olej v prevodovke na vebe x16xel a kolko ho tam ma byt ? dakujem
Martas
Friday 23 June 2006 - 07:48:29 Citovat
Host
jakub-ko napsal ...

dovolim si pouzit toto vlakno mam otazku : kde sa kontroluje olej v prevodovke na vebe x16xel a kolko ho tam ma byt ? dakujem


Je to popsany treba v Jak na to (vysroubuje se jeden sroub a strci se tam kus dratu jako merka), ale pokud ti nikde netece tak celkem neni duvod ho kontrolovat, napln je "celozivotni".

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3024 sec,0.2710 z toho dotazů.